Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/01/astro-8.jpg

Horoskopi për sotDashi
Do të jetë një ditë e dobishme në aspektin profesional.

Do të keni një gjendje të qëndrueshme financiare, pavarësisht shpenzimeve ditët e fundit.

Jepuni përparësi nevojave të familjes.

Mund të ndjeni mungesën e partnerit/partneres suaj sot.

Demi
Do të jeni shumë aktivë dhe të shkathët sot.

Do të ndiheni të fortë dhe të shëndetshëm.

Investimet në shtëpinë tuaj do të provojë të jenë fitimprurëse më vonë.

Miqtë do t’jua zbukurojnë ditën, pasi mund të planifikojnë diçka emocionuese për mbrëmjen.

Binjakët
Kjo do të provojë të jetë një ditë financiarisht më e mirë se ditët e fundit dhe do të fitoni një shumë të moderuar parash.

Krijoni një marrëdhënie të fortë dhe të besueshme me fëmijët tuaj.

Lërini pas ankesat e së kaluarës dhe ecni përpara duke menduar pozitivisht. Përpjekjet tuaja do të jenë të frytshme.

Gaforrja
Ju do t’i përdorni aftësitë tuaja mendore për të kapërcyer një problem të vështirë.

Pozitiviteti do t’ju ndihmojë të kapërceni të gjitha fatkeqësitë.

Përgjegjësitë e familjes do të rriten, duke shtuar shqetësimet në mendjen tuaj.

Mund të ketë një përvojë romantike sot për beqarët e kësaj shenje.

Luani
Shmangni shqetësimin e tepërt për shëndetin tuaj.

Kjo do të jetë një mënyrë e mirë për të mbrojtur veten nga sëmundjet. Në rast se jeni duke kërkuar mënyra për të fituar pak para shtesë, investoni në skema të sigurta financiare.

Shmangni ngritjen e çështjeve të diskutueshme, nëse jeni në një takim sot.

Virgjëresha
Sot, do të jeni të relaksuar dhe në disponimin e duhur për të shijuar ditën.

Sigurohuni që çdo investim që bëni, ta bëni me mençuri.

Kjo do të jetë një ditë shumë e mirë për të harmonizuar marrëdhëniet tuaja me bashkëshortin/bashkëshorten.

Peshorja
Pavarësisht një dite të vrullshme, përsëri do të jeni në gjendje të grumbulloni energjinë tuaj.

Kontrolloni durimin për të shmangur dëmtimin e ndjenjave të anëtarëve të familjes suaj.

Mundohuni të përmirësoni nivelet e aftësive tuaja për të përmirësuar efikasitetin në vendin e punës.

Akrepi
Kini kujdes të mos e lini pas dore veten kur bëhet fjalë për çështje shëndetësore.

Fillimi i ditës mund të jetë i mirë, por do të ketë shpenzime në mbrëmje, të cilat do t’ju shqetësojnë.

Fëmijët mund t’ju zhgënjejnë, pasi mund të mos përmbushin pritshmëritë tuaja.

Shigjetari
Ju mund të ndjeni një lloj shqetësimi fizik, por ndihma e dikujt do të jetë jashtëzakonisht e dobishme.

Dëgjimi i muzikës suaj të preferuar do të ngrejë disponimin dhe nivelin e energjisë.

Sinqeriteti juaj do të luajë një rol kryesor në zgjidhjen e një problemi familjar.

Bricjapi
Të qenët i vrazhdë me bashkëshortin/bashkëshorten tuaj do të provokojë një reagim të fortë prej tij/saj.

Ju duhet ta kuptoni se mosrespektimi i dikujt mund të rrezikojë rëndë një marrëdhënie.

Një vizitë nga një i afërm mund të ‘pushtojë’ mbrëmjen tuaj.

Ujori
Një çështje e vogël shëndetësore mund t’ju ndalojë të merrni një detyrë të rëndësishme, dhe kjo mund të çojë në disa pengesa afatshkurtra.

Vetëm përdorni sens të mirë për të kapërcyer situatën.

Projektet dhe planet në pritje mund të marrin një formë përfundimtare.

Peshorja
Të afërmit do t’ju ofrojnë mbështetje dhe do të lehtësojnë problemet që rëndojnë në mendjen tuaj.

Kambanat e dasmës mund të bien për disa.

Përqendrohuni në punën tuaj dhe qëndroni larg fjalëve.

Të fundit

Horoskopi për ditën e sotme, 15 tetor 2021

Dashi Ju jeni të prirur të ndiheni mjaft të tensionuar sot dhe ta fajësoni atë për mërzinë dhe pakënaqësinë me jetën tuaj të tanishme. Ju mund të kaloni një pjesë të madhe të mëngje

Zbuloni çfarë tregon forma e trupit për shëndetin e zemrës

Një studim i publikuar së fundmi në Revistën Evropiane për zemrën, thotë se forma e trupit e njeriut është sinjalizuesi më i mirë i sëmundjeve të zemrës. Në krahasim me indeksin e masë

Qumështi apo kosi, cili është më i mirë për mëngjes?

Produktet e bulmetit janë një pjesë e rëndësishme e çdo regjimi të shëndetshëm ushqimor. Megjithatë, në disa aspekte, përzgjedhja e llojit të duhur të produkteve të bulmetit bën një n

Të çmendur apo të qetë, çfarë shoferi jeni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Jeni të qetë, të nxituar apo të kujdesshëm kur i jepni makinës? Gjithçka varet nga shenja juaj e horoskopit. Dashi: Të nxituar. Për ju makina nuk është vetëm një mjet transporti, por edhe

Balsami i mrekullueshëm për shëndetin dhe gjithë organizmin

Vetitë kuruese të lules së basanit, një bimë barishtore që në gjendje natyrale rritet kudo, janë të njohura në mbarë botën. Përdorimi i gjerë i kësaj bime në mjekësinë popullore apo

Mjekët e konsiderojnë minierë të vërtetë vlerash ushqyese

Shpeshherë janë quajtur edhe “Pema e paqes” për shkak të mbijetesës së bombës në Nagasaki, Molla e Lindjes, Pema e 7 Virtyteve apo Ushqimi i Perëndive etj, me pak fjalë hurma është fru

Info Tjera