Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/astro-12.jpg

Horoskopi për sotDashi – Ju pret një ditë mjaft pozitive për dashurinë, por bëni kujdes që të mos kushtëzoheni nga probleme sipërfaqësore.

Të ardhurat nuk janë të shumta, ndaj bëni kujdes që të vini në zbatim projektet që keni ndërmend brenda fundit të vitit.

Demi – Yjet ju ftojnë që të bëni kujdes ndaj debateve ku do të përfshiheni, sidomos në dashuri.

Në punë, do të lindë nevoja për të bërë zgjedhje të rëndësishme, ndaj duhet vepruar sa më parë.

Fundjava do të jetë mjaft pozitive për shëndetin.

Binjakët – Dita do të nisë me ndikimin e favorshëm të Hënës në shenjën tuaj, e cila do të dhurojë emocione pozitive.

Nëse jeni vetëm, mos i humbni mundësitë që do të shfaqen para jush.

Kujdes duhet treguar në pjesën e dytë të ditës, e cila do të rezultojë mjaft e rënduar.

Gaforrja – Në lidhjet e lindura prej pak kohësh, do të ketë një përmirësim të ndjeshëm, në sajë të ndikimit të favorshëm të Hënës.

Në punë, përfitoni nëse dikush ju vjen në ndihmë.

Nga ana tjetër nuk duhet të prishni gjakun për gjërat që nuk ecin, pasi situatat janë kalimtare.

Luani – Në dashuri do të jeni të gatshëm për të ndërvepruar, në sajë të ndikimit të Venusit.

Krahasuar me ditët e kaluara, ndiheni më mirë si me shëndet, edhe emocionalisht.

Virgjëresha – Parashikohet një e enjte e mbushur me nervozizëm.

Kujdes duhet treguar me sferën ekonomike, por edhe me regjimin ushqimor, pasi mund të keni shqetësime.

Peshorja – Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe situata në dashuri do të vijë duke u përmirësuar.

Takimet e kësaj dite do të jenë mjaft të favorshme.

Duhet të ruani qetësinë, pasi kjo periudhë nuk paraqitet aspak e lehtë.

Akrepi – Ju pret një ditë interesante, por kujdes duhet treguar me fjalët që do të thoni.

Do të ketë tensione me të cilat do të përballeni, por rimëkëmbja nuk do të vonojë.

Kush punon në grup, do të marrë diçka më shumë gjatë kësaj dite.

Shigjetari – Ndikimi i kundërt i Hënës do të sjellë disa debate më shumë.

Kjo është një periudhë e rëndësishme, për gjithë ata që kanë një aktivitet të tyre.

Bëni kujdes, që të mos bini pre e shpërqendrimeve të kota.

Bricjapi – Do të ketë dyshime në dashuri gjatë kësaj periudhe.

Lodhja do të ndihet dhe do të ndjeni nevojën për tu sqaruar me një person.

Po ashtu duket të bëni kujdes me regjimin ushqimor.

Ujori – Për të lindurit e kësaj shenje, kjo ditë kërkon reflektim.

Të treguarit shumë të mirë, po krijon disa vështirësi në dashuri.

Jeni të tensionuar dhe nervoz, ndaj bëni kujdes.

Duhet ta menaxhoni mirë energjinë tuaj, në mënyrë që të mos e ktheni në inat.

Sa i takon shëndetit, duhet kujdes.

Peshqit – Në dashuri do të përballeni me momente nervozizmi.

Eksperiencat e së kaluarës do të ndikojnë në lidhjet e reja.

Nga ana tjetër do të keni më shumë energji dhe nuk do të ndiheni shumë të lodhur.

Të fundit

Zgjidhja ideale për ta zëvendësuar kafenë

Pa një filxhan kafe në ditë nuk bëjmë dot, dhe dita-ditës po shtohen pretendimet se kafeja nxit ankthin dhe stresin tek disa njerëz. Ekspertët kanë përpiluar një listë me produktet që kan

Seksi dhe shtatzënia, 8 faktet që duhet të dijë çdo çift

Marrëdhënia seksuale në shtatzani nuk do të jetë njësoj si më parë dhe kjo pasi shpesh partnerët kanë frikë mos dëmtojnë fetusin. Dhe në lidhje me këtë ka disa fakte që duhet të dini

Dilema e madhe e pazbardhur: Covid-19 është artificial apo natyror?

Që nga shpërthimi i parë epidemik i Covid-19 në Vuhan, hipoteza më e besueshme për shfaqjen e këtij koronavirusi të ri, ka qenë ajo e kalimi nga kafshët tek njeriu në një laborator, një g

Supë me brokoli

Përbërësit 500 gr brokoli 4 lugë gjelle vaj ulliri 2 thelpinjë hudhër ose 1 kokërr qepë 2 Patate 1 shkop mesatar selino Nenexhik Borzilok 800 ml lëng i nxehtë pule ose perimesh Kripë Përga

Horoskopi për sot

Dashi – Në dashuri nuk priten lajme të mira nëse nuk merrni masa për të përmirësuar marrëdhënien. Në frontin e punës, ju me të vërtetë dëshironi të ndryshoni mjedisin tuaj: kusht

Ky çaj do iu mbroj nga shumë sëmundje

Ky çaj me gjethe ulliri njihet ndryshe si sekreti i jetëgjatësisë së mesdhetarëve dhe është një ndër pijet më të lashta në historinë e njerëzimit. Çaji me gjethe ulliri është një al

Info Tjera