Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/Astro-13.jpg

Horoskopi për tyDashi

E diela fillon pak e përgjumur, por më pas forca dhe energjia kthehen pasdite.

Mbrëmja do të jetë shumë e vlefshme për sa i përket ndjenjave.

Kontaktet favorizohen në këto 24 orë.

Nëse po kaloni një histori të komplikuar, jini të kujdesshëm, veçanërisht në pjesën e dytë të shtatorit.

Demi

Ju mund të ndiheni paksa të hutuar në pjesën e dytë të së dielës.

Prandaj, duhet pak kujdes, veçanërisht nëse ka diçka për të diskutuar në ndjenja dhe në familje ose diçka që nuk mund ta kuptoni mirë.

Përgjegjësitë e reja kanë të bëjnë me familjen, kjo ndoshta peshon edhe më shumë sesa pritej dhe gjithashtu përfshin shpenzime më të mëdha për shtëpinë.

Binjakët

Që në momentin kur Mërkuri filloi këtë ndikim të rëndësishëm në shenjën tuaj, ju nuk keni mungesë të krijimtarisë dhe fatit edhe në vendin e punës.

Në përgjithësi, tani keni mundësinë të shfrytëzoni sa më mirë idetë që ju vijnë në mendje në këtë kohë.

Gaforrja

Ndryshoni pozicionin tuaj për një çështje të kontestuar shumë.

Rryma e mendimit është kthyer dhe ju nuk doni të kapeni në rrymat e kryqëzuara.

Luani

Të vërtetat e shëmtuara vazhdojnë të shfaqen, por kurrë nuk keni pritur që ato të jenë kaq inkriminuese.

Virgjëresha

Nëse çështjet private po hyjnë në punë, shkrimet janë në mur. Ju duhet më shumë produktivitet.

Peshorja

Thuaj lamtumirë fiksimit dhe vlerësoni momentin.

Në punë mund të merrni oferta që nuk duhet t’i refuzoni.

Akrepi

Ju thatë se do të largoheshit nëse gjërat do të arrinin një pikë të caktuar, por duhet të mendoni përsëri.

Ajo që kishte kuptim atëherë do të ishte katastrofike tani.

Shigjetari

Dita do të jetë e favorshme, por nëse duhet të bëni një takim në dashuri, situata do të jetë edhe më mirë të dielën.

Mundohuni që të mbani nën kontroll nervozizmin.

Bricjapi

Dikush që ishte në arrati tani është kthyer.

Është mirë që jeni pak diplomat.

Jini të lumtur kur e shihni dhe ai do të bëjë të njëjtën gjë.

Ujori

E diela do të jetë nën ritmin e duhur, por nga java në vijim, mund të hasni në probleme me paratë.

Ndiheni të lodhur, ndaj mbani larg personat që ju mërzisin.

Peshqit

Ju jeni tepër të përqendruar në gabimet dhe jo sa duhet në të drejtat.

Nëse vërtet dëshironi një rezultat më pozitiv, merrni një qasje më rehabilituese.

Të fundit

Shenja më me fat

Dashi Këshillohet që të bëni kujdes gjatë kësaj dite në raport me të tjerët. Vëmendje duhet treguar edhe në dashuri, pasi duke nisur nga e pasditja e së shtunës dhe të dielën, debatet d

Studim: Mëngjesi është hapi kryesor për humbjen e peshës

Një ditë produktive kërkon mëngjes të pasur me fibër e proteina. Sipas ekspertëve, ky vakt duhet ngrënë patjetër brenda një ore nga zgjimi. Ndërsa reka duhet planifikuar 4-5 orë më vonë

A po bëhet më pak vdekjeprurës koronavirusi?

Po bëhet gjithnjë e më e qartë se njerëzit kanë më pak të ngjarë të vdesin nëse marrin Covid-19 tani krahasuar me fillimet e pandemisë, të paktën në Evropë, por arsyet pse mund të ndo

Ushqimet që largojnë dhimbjet e forta të stomakut

Dhimbjet e stomakut nuk janë të pëlqyeshme për askënd dhe jo më kot konsiderohen si më të bezdisshmet. Kur ju dhemb stomaku ose barku, faji fillimisht bie mbi ndonjë ushqim të rëndë që mu

Ky do të jetë moti për sot dhe nesër

Ditën e premte një ciklon i fuqishëm do të zhvillohet mbi Italinë veriore, e gjatë natës në mes së premtes dhe së shtunës do të kalojë edhe mbi rajonin tonë, bën të ditur Prishtina Wea

Horoskopi i datës 25 shtator

Dashi – Në dashuri do të përballeni me probleme, por gjithçka do të varet nga mosha dhe vendi ku jetoni. Sa i takon punës, apo për ata që studiojnë, duhet të shfaqin përqendrim maksim

Info Tjera