Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/horoskop-1-7.png

Horoskopi për tyDashi – Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim.

Ky është një moment i mbushur me lodhje sa i takon punës, sidomos nëse keni në plan që të çoni përpara projekte të reja.

Demi – Jeni të rrethuar nga njerëz që ju stresojnë, por nuk jeni ju problemi.

Bëni kujdes ndaj marrëveshjeve dhe kontratave.

Nëse e tërhiqni shumë litarin, mund të këputet, andaj mundohuni që të jeni më fleksibël.

Binjakët – Një problem i lindur së fundmi në dashuri, do të arrijë që të zgjidhet në sajë të ndikimit të favorshëm të Hënës.

Sa i takon punës, do të keni mundësi që të merrni një shpërblim.

Lajme të rëndësishme, pritet të vijnë për ju para fundit të vitit, lidhur me një çështje të rëndësishme.

Gaforrja – Ju pret një e premte mjaft e vështirë, ku gjatë saj do të jeni të lodhur dhe nervoz, ndaj mundohuni që të bëni kujdes.

Do të ndiheni të pasigurtë për të ardhmen.

Gjithë ata që janë në kërkim të një pune, nuk duhet të humbasin besimin, pasi me gjasë do të përballen me një mundësi.

Luani – Do të keni takime intriguese.

Tashmë do të jeni më të sigurtë dhe më pak të paqëndrueshëm.

Shtatori dhe tetori, do të jenë dy muaj me ngarkesë të madhe në punë dhe zgjedhje të rëndësishme për bashkëpunim.

Virgjëresha – Takimet do të jenë mjaft të favorshme gjatë kësaj dite, ku në dashuri do të jeni mjaft të favorizuar.

Ndërsa në punë do të inatoseni për diçka, por mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ziliqarë do të ketë gjithmonë.

Peshorja – E premtja do të jetë mjaft pozitive sa i takon sferës sentimentale.

Në punë do të ketë të papritura, për ata që janë në fillimet e tyre.

Me shumë mundësi do të nisni bashkëpunime të reja.

Akrepi – Mjaft më me polemika!.

Kjo ditë do të jetë mjaft interesante për zgjidhjen e problemeve. Kujdes duhet të tregoni për çështjet financiare dhe ligjore.

Në punë ju pret një propozim mjaft interesant.

Shigjetari – Nuk do e keni aspak të vështirë që të gjeni dashurinë, duke qenë se yjet janë në anën tuaj.

Në punë, dikush do ju kërkojë që të zëvendësoni një person.

Gjithsesi do të arrini që të jeni pozitiv dhe të bëni gjërat që doni.

Bricjapi – Bëni kujdes me të lindurit e shenjës së peshores dhe gaforres, pasi mund të keni tensione.

Ndërsa sa i takon punës, kjo duket periudhë më e mirë për të zgjidhur disa vështirësi që keni kaluar së fundmi.

Ujori – E premtja nuk do të jetë aspak e favorshme sa i takon ndjenjave, ndaj ruani qetësinë dhe mos u acaroni.

Sa i takon punës, mund të vendosni që të ndaleni dhe të reflektoni. Keni disa dyshime që ju mundojnë.

Peshqit – Kjo ditë është mjaft e favorshme për dashurinë.

Nëse duhet të flisni për gjëra të rëndësishme, bëjeni.

Duke nisur nga data 27, Mërkuri do të luajë rol të rëndësishëm në shenjën tuaj.

Çdo gjë do të shkojë në favorin tuaj, sa i takon punës.

Të fundit

Kanceri i mushkërive: Simptoma në fytyrën tuaj që nuk duhet ta injoroni

Kanceri i mushkërive është një nga llojet më serioze të kancerit që diagnostikohet, pasi zakonisht është e vështirë të dallosh derisa të përhapet në pjesë të tjera të trupit. Kanceri

Zbulohet planeti i “pavarur” në Rrugën e Qumështit

Disa shkencëtarë kanë zbuluar ekzoplanetin më të vogël, me një madhësi sa e Tokës, që rrotullohet vetëm rreth galaktikës sonë dhe nuk i përket asnjë sistemi diellor. Astronomët vlerës

Në fund të këtij muaji hëna do të duket ndryshe, kujdes!

Ka një Hënë të plotë më 31 tetor dhe si hëna e dytë e plotë e muajit, ajo është gjithashtu edhe “Hëna blu”. Ju duhet ta shfrytëzoni në maksimum këtë moment hënor dhe të sigurohen

Një ekip kërkimor thotë se vala e dytë e ka origjinën nga Spanja

Një variant i koronavirusit që ka origjinën tek punëtorët spanjollë të fermave është përhapur me shpejtësi në pjesën më të madhe të Evropës që nga vera dhe tani përbën shumicën e

Biskota me gjalpë kikiriku

Përbërësit 1 filxhan gjalpë kikirikësh 250 gr sheqer 1 vezë 2 lugë gjelle kikiriki i bluar imët 1 pluhur për pjekje Përgatitja Në një enë bëni bashkë gjalpën e kikrikut me vezën, pluh

Koalat po zhduken për shkak të stresit!

Numri i koalave në të gjithë shtetin australian të Uellsit të Ri të Jugut është në rënie të qëndrueshme për shkak të stresit në sistemin e tyre imunitar të shkaktuar nga shkatërrimi i

Info Tjera