Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/astro-n2.jpg

Ja cila është shenja më me fatDashi – Mos u shoqëro me njerëzit që të sjellin vetëm probleme këto ditë.

Nëse një histori dashurie nuk funksionon, ajo mund të marrë fund në nëntor.

Në frontin e punës, një ditë e komplikuar.

Keni pak përqendrim: shtyni vendimet e rëndësishme.

Demi – Venusi është akoma aktiv dhe Hëna është e favorshme sot: një lajm i shkëlqyeshëm për dashurinë, veçanërisht për çiftet që janë larg për punë që tani duan të besojnë.

Në frontin e punës, situata e përgjithshme po rimëkëmbet.

Sot keni shumë gjëra për të rishikuar: bëni gjithçka me qetësi.

Binjakët – Ju jeni shumë argumentues sot në dashuri, ruani qetësinë.

Sa për punën, nëse jeni duke pritur për një përgjigje, nëntori do të jetë një muaj më i mirë!.

Gaforrja – Nga sot personi që jeni përpjekur të përfshini dhe nga i cili nuk keni marrë ndonjë përgjigje do të ndryshojë qëndrimin e tij.

Në frontin e biznesit, kushtojini vëmendje shpenzimeve!.

Luani – Venusi së shpejti do të jetë përsëri i favorshëm: sot fillon një periudhë shërimi për ndjenjat.

Në frontin e punës, nuk ka mungesë të mundësive.

Mundohuni të bëni zgjedhje që nuk janë shumë të shtrenjta!.

Virgjëresha – Nëse duhet të bëni një kërkesë, bëjeni të shtunën.

Sot është një ditë e çuditshme për dashurinë.

Kur bëhet fjalë për punë, ju keni qenë përsëri në lojë në muajt e fundit.

Sot jeni pak të shpërqendruar!.

Peshorja – Ditët e fundit të tetorit mund të sjellin disa emocione të reja në jetën tuaj.

Në frontin e punës, ju keni pasur shumë dalje dhe pak të ardhura. Bëni durim.

Akrepi – Hëna është e favorshme: një lajm i shkëlqyeshëm për dashurinë.

Sa i përket punës, ju jeni ende pak nervoz.

Ju dëshironi të ndryshoni, por ka probleme me paratë.

Shigjetari – Sot do të keni disa probleme dhe shumë divergjenca në dashuri.

Në frontin e biznesit, nëse keni një proces gjyqësor ose çështje ligjore, një zgjidhje mund të vijë!.

Bricjapi – Ruani qetësinë dhe mos e teproni: mund të afroheni me dikë shumë të ndryshëm nga ju.

Në frontin e punës, ka ardhur koha për të bërë disa zgjedhje të rëndësishme për të ardhmen!.

Ujori – Lajm i mirë për ndjenjat: nga sot do të filloni të jetoni gjithçka me optimizëm.

Në frontin e punës, nga pikëpamja ekonomike ju duhet të rikuperoheni!.

Peshqit – Hëna është e favorshme: një dashuri mund të rilindë edhe midis nëntorit dhe dhjetorit, kush e di …

Në frontin e punës, megjithatë, ka nga ata që po sakrifikojnë shumë për të zgjidhur një problem!.

Të fundit

Mësoni cilësitë e mira që burrat kërkojnë tek gratë

Burrat kërkojnë cilësi të caktuara tek një grua dhe ato nuk janë aq sipërfaqësore sa besojmë ne. Shumica e tyre nuk kërkojnë një model super si të dashur, por preferojnë të kenë një g

Humbni kilogram duke konsumuar dardha

Dardha është e dobishme për rënien nga pesha sepse përmban shumë fibër, ka pak kalori, përmban shumë ujë dhe përmirëson tretjen. Dardhat janë një burim i shkëlqyer i vitaminës C dhe fi

10 sëmundje që i shëron arra

Fruti i arrës përmban deri në 60% yndyrë. Gjithashtu përmban karbohidrate, albumin, fosfor, kalium, kalcium etj. Është i pasur gjithashtu me vitaminat C, B, P, A, vaj eterik dhe lëndë ngjyros

Horoskopi për sot

Dashi – Ju duhet të rregulloni kohën tuaj të lirë!. Orët tuaja shtesë janë të ndara këtu dhe atje gjatë gjithë ditës. Por nëse ju duhet disa minuta për t’i rirregulluar ato, do t

Ngrënia e pemëve dhe perimeve gjithsesi është e shëndetshme, mirëpo në kohë të caktuar të ditës!

Disa artikuj ushqimorë duhet shmangur në mëngjes, para së gjithash, pemët dhe perimet e freskëta, të cilat janë vështirë të tretshme në fillim të ditës, por as jogurti nuk arrin “t’i

Numëro deri në 10 para se t’ia thuash këto fjalë partnerit

Fjalët që u themi të dashurve tanë në momentet kur jemi nervoze ose të lodhura mund të jenë të rrezikshme duke e bërë lidhjen më të tensionuar dhe ndonjëherë edhe të padurueshme. Në d

Info Tjera