Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/love-2.jpg

Mësoni cilësitë e mira që burrat kërkojnë tek gratë



Burrat kërkojnë cilësi të caktuara tek një grua dhe ato nuk janë aq sipërfaqësore sa besojmë ne.

Shumica e tyre nuk kërkojnë një model super si të dashur, por preferojnë të kenë një grua të ndershme, me këmbë në tokë, të pajtueshme dhe të respektueshme pranë tyre.

Gratë, nga ana tjetër, duan të kenë gjithmonë një njeri të sinqertë krahë vetes.

Një grua e sigurt – Besimi është një nga atributet më të admiruara të djemve.

Ata duan një vajzë që është e sigurt për veten dhe për çdo gjë që ajo bën.

Jo shumë materialiste – Mos shkoni pas gjërave ekstravagante gjatë gjithë kohës.

Asnjëherë mos kërkoni dhurata të shtrenjta apo trajtime luksoze, as mos u kërkoni atyre që t’ju marrin në vende të shtrenjta për darkë.

Jepini atij ndjenjën se prania e tij është gjëja më e rëndësishme për ju.

Jini mbështetës – Një burrë gjithmonë kërkon një grua që të kujdeset për të dhe ta mbështesë atë.

Jini të interesuar për sport – Është një fakt i vërtetuar se pothuajse të gjithë njerëzit janë sportistë.

Mundohuni të jeni të interesuar për sportin e tij të preferuar.

Ju do të keni një temë interesante për të diskutuar.

Ji ekspresive – Meshkujt si vajzat i shprehin ndjenjat e tyre, dëshirat e tyre dhe nuk kanë frikë t’i tregojnë se çfarë duan prej tyre.

Ji e besueshme – Gjithkush dëshiron një person të besuar si një partner në jetë.

Nëse një njeri nuk mund të të besojë, si mund të mendojë për ty si gjysma e tij më e mirë?

Jepini atij hapësirat e tij – Ky është atributi më i rëndësishëm.

Nëse doni të jeni vajza e përkryer që po kërkon, atëherë duhet të mësoni t’i jepni hapësirë.

Gjithkush ka nevojë për hapësirë ​​personale dhe kohë për të shpenzuar vetëm.

Duke i dhënë asaj hapësirën dhe kohën që meriton për vete, ajo përfundimisht do ta bëjë marrëdhënien tuaj më të fortë.

Të fundit

Kjo është vitamina e vetme që ju duhet për të pasur fytyrë të pastër

Vitamina që ju nevojitet për fytyrën tuaj është një dhe e vetme dhe “premton” për të transformuar fytyrën tuaj, shkruan ” AbcNews” Cila është kjo vitaminë mrekulli dhe si mund ta p

Qëndroni ulur për orë të zgjatura? Ja rreziqet që sjell në shëndet

Përditshmëria e punës na rrëmben të gjithëve dhe shpeshherë shpenzojmë orë të tëra duke qëndruar ulur në tavolinën e punës pa menduar se si mund të ndikojë në shëndetin tonë. Siç

Horoskopi për ditën e sotme, 14 janar 2021

Dashi Një ditë e mrekullueshme për të bërë gjëra që do t’ju bëjnë të ndiheni mirë me veten. Do të diskutoni çështje financiare me bashkëshortin/bashkëshorten tuaj dhe do të bëni p

Dashuria e përsosur: Këto dy shenja përbëjnë çiftin më të mirë të Zodiakut

Astrologët pretendojnë se njerëzit e lindur në shenjën e Gaforres dhe ata në shenjën e Akrepit përbëjnë çiftin më të mirë të dashurisë në Zodiak Këta dy personazhe janë kuptuar në

Përse është i rëndësishëm zinku për ne? Ruan imunitetin, stimulon metabolizmin, përmirëson tretjen…

Zinku është një mineral, që me fjalë të tjera do të thotë që trupit tonë i duhen sasi shumë të vogla zinku për të funksionuar si duhet Sidoqoftë, këto sasi nuk duhet të neglizhohen n

Horoskopi për ditën e sotme, 13 janar 2021

Dashi Një ditë paksa me tensione midis jush dhe personave që i përkasin shoqërisë suaj, pasi nuk do arrini në një mirëkuptim për gjërat që doni të bëni. Përpiquni që sot të tregoheni

Info Tjera