Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/astro-2.jpg

Mësoni për shenjën më fatlumeDashi
Bëni kujdes nëse jeni në një lidhje, pasi partneri/ja, mund të mos i ketë idetë e qarta.

Në punë, mund të ketë zhvillime pozitive, ndërsa sforcimet që duhet të bëni janë të shumta.

Demi
Një takim, një miqësi apo diçka e papritur mund të transformohet në dashuri.

Kujdes duhet treguar me financat.

Në punë, gjërat do të ecin ngadalë, ndaj mundohuni që ti shmangni investimet.

Binjakët
Kjo e premte nuk është dita ideale për dashurinë, por shumë shpejt gjërat do të përmirësohen.

Ndërsa sa i takon punës, do keni mundësi të merrni diçka më shumë dhe mund të keni propozime interesante.

Gaforrja
Dashuria paraqitet mjaft mirë, por gjatë pasdites duhet të bëni më shumë kujdes, pasi mund të debatoni për gjëra të kota.

Në punë do të ketë vonesa. Kujdes duhet treguar me financat, pasi ka më shumë shpenzime se hyrje.

Luani
Çiftet e reja do të jetojnë momente të vështira.

Do të kenë probleme personale për të zgjidhur.

Në punë do të ketë dyshime dhe pasiguri. Bëni mirë që të qartësoheni në rrugën tuaj.

Virgjëresha
Ju pret një ditë e mbushur me tension dhe polemika, gjatë të cilës do të inatoseni lehtësisht.

Lidhjet e lindura kohëve të fundit mund të kenë probleme, ndaj duhet treguar kujdes.

Në punë duhet të bëni durim, pasi shumë shpejt do të paraqiten mundësi më të mira.

Peshorja
Me ndikimin e kundër të Hënës, në dashuri duhet bërë kujdes.

Për shkak se jeni lënduar në dashuri, nuk ndiheni gati për tu rikthyer në lojë.

Në punë, merrni gjithë kohën që ju duhet dhe bëjini gjërat me kujdes.

Akrepi
Kjo është një periudhë mjaft e favorshme për dashurinë.

Një raport i vjetër do mund të rikuperohet, ndërsa ata që janë vetëm mund të kenë takime interesante.

Në punë, do të ketë mundësi të reja.

Shigjetari
Me praninë e Hënës dhe Marsit në anën tuaj, gjërat do të ecin mirë.

Kjo e premte do ju gjejë përgjithësisht pozitiv.

Edhe puna paraqitet mjaft mirë, ku këshillat e të tjerëve mund t’iu vijnë në ndihmë.

Bricjapi
Gjatë pasdites gjërat në dashuri do të komplikohen, ndaj duhet të bëni kujdes.

Mund të ndiheni të tensionuar gjatë kësaj dite, ndaj mundohuni që të merrni më shumë kohë për të bërë gjërat.

Në punë mundohuni të shmangni debatet dhe polemikat.

Ujori
Nëse në dashuri situata është e paqartë, mund të vendosni që ti jepni fund.

Nëse nuk ndiheni të vlerësuar, do të largoheni nga dikush.

Në punë gjërat paraqiten të komplikuara dhe do të ketë probleme.

Peshqit
Ky është një moment i komplikuar për ndjenjat, ku do të keni dëshirë për të dashuruar, por disa raporte do të jenë të vështira.

Do të keni mundësi që të merrni diçka më shumë. Në punë, bëni mirë që të mos guxoni.

Të fundit

Dhjetë metodat se si të jeni më të lumtur

Të jesh i lumtur është thelbësore për një jetë të përmbushur. Një studim i fundit ka treguar se të jesh i lumtur zvogëlon mjerimin më shumë sesa të kesh më shumë para. Kjo për faktin

Parashikim i motit për sot

Sipas Institutit Hidrometeorologjik i Kosovës sot në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat do t’i takojnë shtresës së mesme dhe të lartë të Troposferës. Temperaturat m

Gjenden mbetjet e anijes luftarake të mbytur nga 1644

Arkeologët detarë kanë zbuluar rrënojat e një anije luftarake gati 400-vjeçare që ishte fundosur afër qytetit bregdetar danez të Rodbyhavn. Me shumë gjasë janë rrënojat e anijes ”Delmen

Horoskopi i së dielës

Dashi Ju pret një ditë e qetë në dashuri, pasi e diela do të jetë mjaft pozitive për ndjenjat. Sa i takon punës, do të çoni deri në fund projektet që keni në mendje. Do të merrni një pr

7 kurat natyrale që ju ndihmojnë të tejkaloni dhimbjen e kokës

Dhimbja e kokës është një problem që prek shumë njerëz dhe shpesh është pasojë e një jetese stresuese dhe të çrregullt. Deri më tani, askush nuk i ka sqaruar plotësisht shkaqet themelor

Fytyrë e thatë apo e yndyrshme

Keni menduar ndonjëherë se ç’lloj lëkure keni? Megjithëse mund të duket si një nga gjërat me rë thjeshta të kujdesit për veten, ky konstatim është kryesori për lëkurë të mirë. Kujd

Info Tjera