Modë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/sexy-summer-dresses-152477900315248939341524894030.jpg

Këto modele fustanesh ju bëjnë të dukeni ‘sexy’Nëse doni një fustan që t’ju tregojë aq të nxehtë sa dhe vetë moti, ne po ju sjellim disa modele që mund t’i bëni lehtësisht tuajat.

Rripat e hollë, dantella, njëra këmbë zbuluar…për këto e kishim fjalën.

Vera është stina e duhur për të gjithë vajzat që duan të nxjerrin në pah punën e tyre të një viti në palestër, por edhe ngjyrën e trupi, nëse keni nisur të bëni plazh këto ditë, pasi koha ka qenë në favorin tonë.

Këto lloje fustanesh mund të kombinohet lehtësisht me sandale me takë, por edhe me të sheshta.

Kështu që pse, të ndiheni seksy dhe rehat njëkohësisht.

Të fundit

7 modele të sandaleve për këtë verë

Këtë vit ka tendenca nga më të ndryshmet të sandaleve duke nisur nga ato të “babit” te ato platformë, por në përgjithësi nuk do të jenë të gjitha trende të reja. Gjithashtu, ngjyrat

Pse shumë vajza veshin ngjyrën e zezë?

Çdo stinë sjellë ngjyrat e saj. Në pranverë, ngjyrat pastel dhe dizajnet shumë-lulëshe janë çdo kund, vera na sjellë ngjyra më të ndezura e vibrante. Ndërsa vjeshta na sjellë ngjyrat e v

Rikthehen çantat e vogla

Shumica nga ne shpenzon për veshje, por harron sesa e rëndësishme është që t’ i japim rëndësi edhe aksesorëve. Nëse nuk keni dëshirë të vendosni vathë dhe varëse është në rregull,

Krijohet veshja e ‘gjallë’!

Stilistja kanadezo-iraniane Roya Aghighi në bashkëpunim me universitetin e British Columbia, ka krijuar një pëlhurë të gjallë, të bio-degradueshme. E krijuar nga algat, pëlhura kryen proces f

Çfarë tregon për personalitetin tënd stili i flokëve që mban

E gjithë jeta jonë është e pashmangshme nga gjykimet e aparencës. Të gjithë kemi komplekset tona sa i përket pamjes së jashtme, edhe kur është fjala për flokët, vëmendja nuk është më

Fustanet e plazhit për këtë verë (Foto)

Mund të jenë krijuar për t’u veshur në plazh, ama nuk duken aspak të tilla pasi fare mirë fustanet që janë konceptuar për t’u veshur në bregdet këtë sezon janë po aq të përshtatshme

Info Tjera