Modë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/06/received_731514504268074.jpeg

Këto sandale do të jenë më të famshmet e kësaj vere (Foto)Ka me qindra modele sandalesh/shapkash që na duken si shpëtim gjatë verës, por siç ndodh në gjithçka, disa stile dallojnë nga të tjerët!

Sandalet e 2020-ës janë një kombinim i modelit të famshëm “dad” dhe detajeve elegante.

Të fundit

Ja disa këshilla që veshjet t’ju rrinë sikur t’i kishit hekurosur

E vështirë të gjesh një burrë ose një grua që t’i pëlqejë të hekurosë, sidomos tani në verë. Megjithatë, gjatë udhëtimit të rrobave nga lavatriçja në dollap, kalimi nga hekuri ës

7 lloje parfumesh që ju bëjnë të ndjeni siku po udhëtoni (Foto)

Sakura – Pasi të vizitoni Japoninë, gjithsesi duhet të keni me vete ose të blini një parfum Sakura Dior. Ky parfum ju ofron aromën e mijëra pemëve të qershisë në lulëzim. 

Model i ri i rrobave banjo që po “çmend” gjithë botën (Foto)

Marka “Bikinis Frankies” po bën namin me rroba banjot që ka nxjerrë në treg. Të gjitha vajzat VIP në mbarë botën që kur na nisur karantina kanë pozuar me këtë model rroba banjo

Info Tjera