Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/like_pizza_sex_is_good_even_if_its_bad.jpg

Një debat i lashtë sa vetë jeta: penis i madh apo i vogël?Në fund të ditës përgjigja është kaq relative, sa ky diskutim tingëllon fare i kotë. Gjithsesi, nëse jeni kureshtarë të dini ç’mendojnë gratë që kanë provuar seks me dikë me penis të vogël, vazhdoni të lexoni më poshtë:

1.

Ishi im e kishte të madh, por seksi ishte i mërzitshëm dhe shpesh nuk dinte të performonte mirë. I dashuri im i ri nuk e ka aq të madh, por seksi është gjithmonë i paparë, eksitues dhe argëtues.

2.

Mendoj se penisët e vegjël janë seksi për t’u parë dhe nuk kam frikë ta pranoj.

3.

Preferoj të bëj seks me djem me penis të vogël, nëse është shumë i gjatë më dhemb.

4.

Preferoj djem me penis të vogël. Duhet të dinë si ta përdorin gjithsesi. Kur bëhet siç duhet, seksi është art.

5.

Penisi i madh është i bukur për t’u parë, por kur bëhet fjalë për personin me të cilin dua të fle, preferoj burrat me penis të vogël.

6.

Preferoj penisin e vogël, sepse dua të ruaj ngushtësinë. Askush nuk do të shohë dikë me buzë të zgjeruara.

7.

Mund të më kënaqin po aq sa penisi i madh.

8.

Penisi i madh ma shpif dhe më bën të ndihem e çuditshme. Preferoj një penis të vogël çdo ditë.

9.

Më pëlqejnë në fshehtësi penisët e vegjël, sepse duken bukur. Nuk ia kam thënë kurrë këtë një djali, sepse nuk dua t’i përkëdhel egon.

10.

Penisi i vogël është më i thjeshtë për të punuar. Shtirem sikur më pëlqen i madh përpara shoqeve të mia.

11.

Nuk të dhemb aq shumë dhe seksi oral nuk është shumë i sikletshëm.

12.

Jam trupvogël dhe preferoj penisin e vogël, sepse i madhi nuk është aspak i rehatshëm.

13.

Përmasat nuk kanë rëndësi! Penisi i vogël është më i mirë.

14.

Seksi me një burrë me penis të vogël ka qenë më i miri që kam provuar ndonjëherë.

Të fundit

Si të ulni nivelet e larta të yndyrnave në gjak

Trigliceridet janë një tip yndyre që gjendet në gjak. Ato i duhen trupit për energji. Por duhet të keni kujdes me nivelet e larta të tyre. Nëse nuk janë në nivelet e duhura, mund të shkakto

Horoskopi për sot

Dashi – Jini të vëmendshëm, pasi dikush mund të përpiqet t’ju bëjë shembull me një rast aspak të mirë. Mund të ketë një rritje të përkohshme të stresit në jetën tuaj. Një mi

Zbuloni “sekretet” e ishullit “të fshehur” në hartë (Video)

Ndoshta nuk keni dëgjuar ndonjëherë për ishullin Krusenstern, por ai edhe pse është në mes të një oqeani ka një histori të veçantë. Detari i parë rus që vizitoi ishullin ishte Otto Von

Pse duhet t’i blini këpucët gjithmonë në darkë

Aftësia për të blerë zgjuar fitohet me kohë e përvojë. Të dish “të gjuash” ofertat, të zgjedhësh materialin apo dhe të dish të bësh pazar nuk është e lehtë, ndaj gabimet ju falen

Pse duhet të hani një hudhër çdo mbrëmje para gjumit

Hudhra ka përfitime të jashtëzakonshme. Ajo është konsideruar si një pikë referimi kur bëhet fjalë për antibakterialë natyralë. Gjithashtu ka një përfitim tjetër të rëndësishëm dhe

Një objekt i panjohur kalon Tokën, por askush nuk ka një shpjegim

Quhet 2020 SO dhe është një objekt fluturues që ka kaluar sot shumë afër Tokës, rreth 50 mijë kilometra. Jo shumë i madh, rreth 10 metra në diametër, objekti po tërheq vëmendjen e të gji

Info Tjera