Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/Astro-15.jpg

Shenja më me fat për juDashi – Përpiquni t’u kushtoni vëmendje fjalëve që përdorni.

Në frontin e punës, ndryshime të vogla janë në rrugë e sipër që mund të menaxhohen mirë.

Por mbase është më mirë të presësh.

Demi – Takime të këndshme në mbrëmje.

Nëse ka një person që ju intereson, përpiquni të caktoni një takim.

Në frontin e punës, Hëna, Venusi, Jupiteri dhe Saturni janë të favorshëm: projekte të lodhshme, por shumë premtuese.

Binjakët – Nëse keni nevojë të sqaroni diçka, është më mirë të prisni deri në datën 28.

Në frontin e punës, strategjitë e reja fituese janë në rrugë e sipër.

Gaforrja – Sot përpiquni të mos u dorëzoheni provokimeve dhe të ruani qetësinë në dashuri.

Në frontin e punës, kushtojini vëmendje diskutimeve. Dita nuk sjell asgjë të re.

Luani – Ditë pozitive për ndjenjat. Por nëse po përjetoni dy histori dashurie, një jozyrtare dhe një zyrtare, jini të kujdesshëm.

Midis të shtunës dhe të dielës diçka nuk po shkon siç duhet.

Në frontin e punës, ruhuni nga provokimet.

Virgjëresha – Hëna, Venusi dhe planetët e tjerë janë në anën tuaj.

Takime interesante dhe një ditë pozitive për dashurinë.

Sa i përket punës, ju jeni shumë i përqendruar.

Peshorja – Nga e enjtja gjërat do të përmirësohen.

Në frontin e punës, ka ende pak qartësi dhe disa njerëz nuk ju thonë fjalw të mira.

Akrepi – Nëse keni pasur ndonjë problem në dashuri, tani është koha për ta zgjidhur atë.

Nëse ka pasur një ndarje ose ka probleme parash, është më mirë të përfundoni mosmarrëveshjen deri në nëntor.

Në frontin e biznesit, mos gaboni.

Shigjetari – Mundohuni të mbroni dashurinë tuaj: me Venusin ndryshe, jo gjithçka funksionon ashtu si dëshironi.

Sa i përket punës, përpiquni të kryeni detyrat tuaja me qetësi dhe nëse ata ju ftojnë të bëni diçka të rëndësishme, mos hezitoni!.

Bricjapi – Sot jeni veçanërisht të vendosur në dashuri.

Në frontin e punës, jini të kujdesshëm me paratë.

Mundohuni të mbani nën kontroll aspektin ekonomik.

Ujori – Dielli është në një aspekt konfliktual: disa shqetësime në dashuri, veçanërisht me ata që kanë lindur nën shenjën e Demit dhe Luanit.

Në frontin e punës, deri në dhjetor nëse keni bërë një propozim, një përgjigje do të vijë.

Peshqit – Hëna është e favorshme: një lajm i shkëlqyeshëm për ndjenjat.

Sa i përket punës, përpiquni të mos nxitoheni.

Mos e hidhni veten kokëfortë në një angazhim që përfshin shumë shpenzime!.

Të fundit

Nëse nuk i nuhasni këto dy aroma, mund të keni Covid-19

Një nga simptomat më të pazakonta që ndodh në pacientët me COVID-19 është humbja e nuhatjes dhe shijes. Sipas Qendrës Mjekësore të Universitetit Vanderbilt, në afërsisht 25 për qind të

Horoskopi i datës 30 nëntor

Dashi Sot shënohet fillimi i një faze të re në jetën tuaj. Papritmas pikëpamja juaj do të jetë shumë më pozitive. Ju e kuptoni që gjërat janë të mundshme dhe se jeni të aftë!. Fillimi

Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se vendi ynë gjatë pesë ditëve të ardhshme mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik. Kjo situatë e krij

Sa gjatë do të jetoni? Matni vëllimin e belit tuaj dhe do të mësoni

Zbulim i shkencëtarëve londinezë Nëse ju intereson edhe sa ditë ju kanë mbetur në këtë botë, sekreti fshihet në një llogari të thjeshtë: Merrni një metër – mbase mund edhe të zgjasn

Dobësohuni duke kryer marrëdhënie seksuale

Numri i kalorive të humbura gjatë 30 minutave në çdo pozicion seksi është mesatarja e marrë nga të gjithë burrat dhe gratë që marrën pjesë në anketë. Rezultatet zbuluan se gratë djegin

”Deadliest Enemy” libri që parashikoi pandeminë

Që në vitin 2017, një studim në SHBA kishte parashikuar një kolaps të mundshëm të sistemit shëndetësor për shkak të një pandemie virale, siç është ajo aktuale nga Covid-19, dhe tregont

Info Tjera