Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/astro-13.jpg

Shenja me me fat për tyDashi – Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, do të arrini të bëni një listë me gjërat që doni të bëni me njeriun e zemrës.

Edhe në punë, do të ketë zhvillime pozitive.

Demi – Ju duhet të rregulloni disa gjëra të mbetura pezull.

Ka diçka që në dashuri nuk shkon siç duhet.

Sa i takon punës, yjet do të jenë në anën tuaj.

Do të keni mundësi që të mbyllni një biznes me rëndësi dhe të kapni fluturimthi një rast.

Binjakët – Në dashuri do të jeni mjaft të favorizuar dhe sfera sentimentale paraqitet mjaft pozitive.

Edhe sa i takon punës nuk mund të ankoheni, pasi idetë e mira nuk do të mungojnë.

Gaforrja – Çiftet që duan të ndërtojnë diçka të bukur dhe të qëndrueshme mund ta bëjnë, pasi situata në dashuri është mjaft pozitive.

Sa i përket punës, do të jeni optimist, edhe nëse nuk do të arrini një marrëveshje.

Keni dëshirë për ndryshim dhe ndoshta mund të jeni duke e bërë diçka të tillë.

Luani – Hëna është në shenjën tuaj dhe dashuria është mjaft e favorizuar, ndaj përfitoni.

Situata paraqitet tejet pozitive edhe sa i takon punës.

Do të keni mundësi që të projektoni diçka të re.

Virgjëresha – Hëna rikthehet sërish në shenjën tuaj dhe dashuria do të njohë përmirësim.

Sa i takon punës keni kaluar një periudhë të vështirë dhe tani ndiheni të pavendosur.

Nuk e dini ende nëse duhet të pranoni një propozim, apo të nisni një projekt të ri.

Peshorja – Nëse jeni vetëm, nuk do e keni të lehtë që ta lini veten të lirë në sferën sentimentale.

Javët e kaluara kanë qenë të mbushura me nervozizëm dhe dyshim.

Ndërsa në punë do të jeni të vendosur dhe nuk do të bëni gjëra që nuk ju pëlqejnë.

Kujdes duhet treguar me shpenzimet.

Akrepi – Hëna dhe Venusi do të kenë ndikim të kundërt, ndaj e marta nuk do të jetë shumë e lehtë në dashuri.

Edhe në punë mund të përballeni me momente tensioni.

Shigjetari – Në dashuri, pavarësisht problemeve të vogla, Hëna do të jetë në shenjën tuaj.

Edhe sa i takon punës, mund të rrini të qetë, pasi mundësitë e reja nuk do të mungojnë.

Bricjapi – Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive për dashurinë, ku do të keni mundësi që të merrni një përgjigje.

Edhe në punë duhet të ndiheni pozitiv, pasi shumë shpejt do të keni mundësi të rinisni.

Ujori – Hëna do të ketë ndikim të kundërt, duke ju krijuar probleme.

Disa lidhje nuk do të funksionojnë më.

Sa i takon punës, nëse po mendoni për një ndryshim, ruani qetësinë dhe bëni kujdes.

Peshqit – Në dashuri do të keni mundësi të rinisni.

Kush nuk besonte tek ndjenjat, tashmë do e rigjejë besimin, veç bëni kujdes.

Në punë, do të keni mundësi që të nisni një projekt të ri me afrimin e tetorit.

Të fundit

Shenja më me fat

Dashi Këshillohet që të bëni kujdes gjatë kësaj dite në raport me të tjerët. Vëmendje duhet treguar edhe në dashuri, pasi duke nisur nga e pasditja e së shtunës dhe të dielën, debatet d

Studim: Mëngjesi është hapi kryesor për humbjen e peshës

Një ditë produktive kërkon mëngjes të pasur me fibër e proteina. Sipas ekspertëve, ky vakt duhet ngrënë patjetër brenda një ore nga zgjimi. Ndërsa reka duhet planifikuar 4-5 orë më vonë

A po bëhet më pak vdekjeprurës koronavirusi?

Po bëhet gjithnjë e më e qartë se njerëzit kanë më pak të ngjarë të vdesin nëse marrin Covid-19 tani krahasuar me fillimet e pandemisë, të paktën në Evropë, por arsyet pse mund të ndo

Ushqimet që largojnë dhimbjet e forta të stomakut

Dhimbjet e stomakut nuk janë të pëlqyeshme për askënd dhe jo më kot konsiderohen si më të bezdisshmet. Kur ju dhemb stomaku ose barku, faji fillimisht bie mbi ndonjë ushqim të rëndë që mu

Ky do të jetë moti për sot dhe nesër

Ditën e premte një ciklon i fuqishëm do të zhvillohet mbi Italinë veriore, e gjatë natës në mes së premtes dhe së shtunës do të kalojë edhe mbi rajonin tonë, bën të ditur Prishtina Wea

Horoskopi i datës 25 shtator

Dashi – Në dashuri do të përballeni me probleme, por gjithçka do të varet nga mosha dhe vendi ku jetoni. Sa i takon punës, apo për ata që studiojnë, duhet të shfaqin përqendrim maksim

Info Tjera