Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/astrology-1.jpg

Shenjat e horoskopit për sotDashi
Do të jetë një ditë e mbarë, e mbushur plot lumturi. Të qenit novatorë do t’ju sjellë të ardhura financiare.

Ka gjasa të përballeni me probleme në familje, prandaj kujdes me ato që thoni.

Shmangni marrjen e vendimeve të nxituara në lidhje me jetën tuaj të dashurisë.

Demi
Do të kaloni një ditë argëtuese. Çështjet e parave mund të shkaktojnë përçarje në familje sot.

Në këtë rast, përdorni arsyen për të zgjidhur problemin.

Partneri/partnerja juaj do të jetë mbështetës ndaj jush.

Binjakët
Vetëmjekimi mund të sjellë probleme për ju.

Vëllai apo motra do t’ju mbështesin më shumë seç mund ta kishit menduar.

Sot ëndrrat dhe realiteti do të ndërthuren në jetën tuaj të dashurisë.

Gaforrja
Do të jetë një ditë kur do të mund të reflektoni.

Tregtarët dhe biznesmenët që kanë interes në vendet e huaja, ka gjasa të humbasin para sot.

Planifikojini me kujdes të gjitha lëvizjet tuaja.

Luani
Besimi në vetvete do të ndihmojë për të hapur dyert që çojnë në realizimin e aspiratave tuaja.

Çdo ankesë që mund të keni në lidhje me marrëdhënien tuaj, do të zhduket në këtë ditë të gëzueshme. Jeta juaj në çift do të jetë e gjallëruar.

Virgjëresha
Vullneti mund të shpërblehet sot, pasi do të përballeni me një situatë shumë të ndërlikuar.

Dikush me plane dhe ide të mëdha do t’ju tërheqë vëmendjen.

Megjithatë verifikoni besueshmërinë dhe vërtetësinë e personit përpara se të bëni ndonjë investim.

Miqtë do të jenë më mbështetës ndaj ideve tuaja sesa mund ta keni pritur.

Peshorja
Sot mund të përjetoni dhimbje trupi ose ndonjë shqetësim tjetër fizik.

Megjithatë do të jeni në një humor të mirë dhe do të falni dashuri.

Çështjet e taksave dhe sigurimeve do të kenë nevojë për vëmendje.

Akrepi
Një trup dhe mendje e fortë janë parakushte për përparimin shpirtëror.

Nipërit dhe mbesat do të jenë një burim i madh kënaqësie të jashtëzakonshme për gjyshërit e kësaj shenje.

Mund të ketë një romancë të re për disa. Do të ndiheni të vlerësuar në punë.

Shigjetari
Mos e humbisni kohën duke ndjerë keqardhje për veten, por përpiquni të mësoni nga mësimet e jetës.

Eksploroni mundësinë e krijimit të marrëdhënieve të reja, sepse suksesi më i madh është pa dyshim i juaji, nëse bëni ndryshime thelbësore në kohën e duhur.

Bricjapi
Ju mund ta keqkuptoni një mik. Sigurohuni që t’i keni të gjitha faktet para se të jepni ndonjë gjykim.

Përqendrohuni në nevojat e familjes suaj, pasi kjo duhet të jetë përparësia juaj sot.

Jeta juaj e dashurisë do të jetë emocionuese. Gjërat duket se janë në favorin tuaj në punë.

Ujori
Organizojeni ditën tuaj me kujdes. Këshillohuni me njerëzit që iu besoni.

Do të jetë një ditë shqetësuese nëse dilni në përfundime dhe bëni zgjedhje impulsive.

Peshqit
Bëni kujdes që të mos lëndoni ndjenjat e të tjerëve, nëse po gjykoni zgjedhjet e tyre.

Fitimet monetare nga burime të paplanifikuara do t’ju zbukurojnë ditën.

Gërshetimet romantike do t’ju lezetojnë ditën.

Të fundit

Horoskopi për ditën e sotme, 15 tetor 2021

Dashi Ju jeni të prirur të ndiheni mjaft të tensionuar sot dhe ta fajësoni atë për mërzinë dhe pakënaqësinë me jetën tuaj të tanishme. Ju mund të kaloni një pjesë të madhe të mëngje

Zbuloni çfarë tregon forma e trupit për shëndetin e zemrës

Një studim i publikuar së fundmi në Revistën Evropiane për zemrën, thotë se forma e trupit e njeriut është sinjalizuesi më i mirë i sëmundjeve të zemrës. Në krahasim me indeksin e masë

Qumështi apo kosi, cili është më i mirë për mëngjes?

Produktet e bulmetit janë një pjesë e rëndësishme e çdo regjimi të shëndetshëm ushqimor. Megjithatë, në disa aspekte, përzgjedhja e llojit të duhur të produkteve të bulmetit bën një n

Të çmendur apo të qetë, çfarë shoferi jeni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Jeni të qetë, të nxituar apo të kujdesshëm kur i jepni makinës? Gjithçka varet nga shenja juaj e horoskopit. Dashi: Të nxituar. Për ju makina nuk është vetëm një mjet transporti, por edhe

Balsami i mrekullueshëm për shëndetin dhe gjithë organizmin

Vetitë kuruese të lules së basanit, një bimë barishtore që në gjendje natyrale rritet kudo, janë të njohura në mbarë botën. Përdorimi i gjerë i kësaj bime në mjekësinë popullore apo

Mjekët e konsiderojnë minierë të vërtetë vlerash ushqyese

Shpeshherë janë quajtur edhe “Pema e paqes” për shkak të mbijetesës së bombës në Nagasaki, Molla e Lindjes, Pema e 7 Virtyteve apo Ushqimi i Perëndive etj, me pak fjalë hurma është fru

Info Tjera