Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/astro-10.jpg

Shenjat më me fat për sotDashi
Një vizitë e papritur nga një person i zymtë ose i dëshpëruar mund t’ju bëjë të ndiheni pak të zhgënjyer.

Kjo ndjeshmëri e tepërt është vetëm e përkohshme dhe duhet të kalojë brenda disa ditësh.

Demi
Kontakti i papritur me një të dashur, të afërm, të ri ose mik të ngushtë mund t’ju bëjë të ndiheni të ngazëllyer dhe optimist për të ardhmen.

Kjo mund të nënkuptojë një rezultat pozitiv në jetën tuaj. Ndryshimi po vjen.

Binjaket
Kontrolloni dy herë çdo informacion që vjen në rrugën tuaj sot.

Ka mashtrim dhe pakënaqësi në ajër, i cili është një kombinim fatkeq.

Thashethemet ka të ngjarë të jenë pjesë e pandashme e kësaj dite.

Gaforrja
Një komunikim mjaft shqetësues mund të bëjë që ju të qëndroni në anën negative të çdo gjëje që mësoni.

Mos bini në këtë grackë.

Ana pozitive do të bëhet më e dukshme ndërsa vjen mbrëmja.

Luani
Zhvillimet shqetësuese në lidhje me paratë mund të shkaktojnë disa shqetësime, por ato do të zgjidhen deri në fund të ditës.

Dikush që mendonit se e njihnit mirë mund të tregojë një anë më të errët që nuk e keni parë më parë.

Virgjeresha
Një ndryshim me fat i rrethanave në jetën e një shoku mund të ketë një ndikim pozitiv në jetën tuaj.

Kjo situatë mund të përfshijë shumë rregullime, për të mos përmendur punën e palodhur.

Ndonjëherë mund të ndiheni të mbingarkuar dhe disi të frikësuar nga këto zhvillime.

Peshorja
Dita e sotme përfaqëson fillimin e një periudhe përfundimesh dhe fillimesh të reja në karrierën tuaj.

Ju mund të jeni duke lënë një punë të vjetër për një të re ose duke avancuar në një pozicion të ri me punëdhënësin tuaj aktual.

Akrepi
Ndjenja juaj e aventurës po zhvillohet sot.

Argëtime të reja dhe të pazakonta, udhëtime në vende ekzotike, takime me njerëz të rinj dhe interesantë – të gjitha duhet të jenë në mendjen tuaj.

Shigjetari
Ndryshimi i papritur personal ose profesional mund të vijë në rrugën tuaj.

Ndoshta do të merrni një mundësi të re për punë.

Ndoshta do të takoni dikë që do të ndryshojë jetën tuaj.

Kjo është një ditë për të shijuar fat të mirë dhe fillime të reja.

Bricjapi
Ju mund të mendoni për një ndryshim të vendbanimit, ose të paktën një ndryshim në familje.

Ju mund të vendosni të planifikoni një udhëtim jashtë vendit.

Këto ndryshime nënkuptojnë zgjerim jo vetëm në jetën tuaj të sentimentale, por edhe profesionale.

Ujori
Komunikimi më i mirë duhet të hapë rrugën për përparim personal dhe profesional.

Marrëdhëniet romantike përmirësohen, ndoshta për shkak të rritjes së komunikimit.

Intuita juaj mund t’ju japë një avantazh kur keni të bëni me të tjerët.

Peshqit
Ju mund të ndjeheni pak të mërzitur dhe disi të dëshpëruar nga një ndarje e përkohshme nga i dashuri.

Si rezultat, ju mund ta hidhni energjinë tuaj në projekte krijuese.

Rezultatet mund të tregojnë një fuqi dhe intensitet që zakonisht nuk e prisni.

Të fundit

Horoskopi për ditën e sotme, 15 tetor 2021

Dashi Ju jeni të prirur të ndiheni mjaft të tensionuar sot dhe ta fajësoni atë për mërzinë dhe pakënaqësinë me jetën tuaj të tanishme. Ju mund të kaloni një pjesë të madhe të mëngje

Zbuloni çfarë tregon forma e trupit për shëndetin e zemrës

Një studim i publikuar së fundmi në Revistën Evropiane për zemrën, thotë se forma e trupit e njeriut është sinjalizuesi më i mirë i sëmundjeve të zemrës. Në krahasim me indeksin e masë

Qumështi apo kosi, cili është më i mirë për mëngjes?

Produktet e bulmetit janë një pjesë e rëndësishme e çdo regjimi të shëndetshëm ushqimor. Megjithatë, në disa aspekte, përzgjedhja e llojit të duhur të produkteve të bulmetit bën një n

Të çmendur apo të qetë, çfarë shoferi jeni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Jeni të qetë, të nxituar apo të kujdesshëm kur i jepni makinës? Gjithçka varet nga shenja juaj e horoskopit. Dashi: Të nxituar. Për ju makina nuk është vetëm një mjet transporti, por edhe

Balsami i mrekullueshëm për shëndetin dhe gjithë organizmin

Vetitë kuruese të lules së basanit, një bimë barishtore që në gjendje natyrale rritet kudo, janë të njohura në mbarë botën. Përdorimi i gjerë i kësaj bime në mjekësinë popullore apo

Mjekët e konsiderojnë minierë të vërtetë vlerash ushqyese

Shpeshherë janë quajtur edhe “Pema e paqes” për shkak të mbijetesës së bombës në Nagasaki, Molla e Lindjes, Pema e 7 Virtyteve apo Ushqimi i Perëndive etj, me pak fjalë hurma është fru

Info Tjera