Shtëpia ime http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/received_951757558620016.jpeg

Rregullojeni shtëpinë me tullat e kualitetit të lartë“Kualiteti fillon aty ku zhvillimi nuk përfundon kurrë”.

Kjo është kryefjala e kompanisë Tullat.com, e cila ofron tulla për fasadë të cilësisë së parë, tashmë qysh prej vitit 2011, duke përmbushur me
korrektësinë më të madhe kërkesat e klientëve të saj.

Kompania Tullat.com ka qendrën e saj në qytetin e Mitrovicës dhe me përfaqësi në Tetovë dhe Tiranë.

Tullat.com ka ekskluzivitetin e shitjes për Kosovën, Shqipërinë dhe Maqedoninë, të produkteve të dy prej prodhuesve më të mëdhenj e më të rëndësishëm të tullave në Evropë, Vandersanden dhe Roben.

Në sallat e ekspozitave ju mund të shihni më konkretisht se çfarë ju nevojitet për fasadën tuaj.

Atje do të gjeni modele nga më të ndryshmet, qoftë në formë elementesh të veçantë, qoftë të lidhura në bllok.

Bashkëpunëtorët tanë do t’ju ndihmojnë që të bëni zgjidhjen e duhur të materialeve dhe ngjyrave, si dhe të shikoni me sytë tuaj rezultatin e aplikimit të tullave në objekt nëpërmjet përpunimit dixhital të fotografive.

Për më shumë na vizitoni në ose thërrisni në numrat tanë të telefonit – Kosovë: 044 602 092, Shqipëri: 069 51 55 628 dhe Maqedoni: 070 224 860.

Të fundit

Maria Sharapova prezantoi në botë linjën e saj të parë të mobilieve

Rusja Maria Sharapova, dikur tenistja më e mirë në botë (fituese e pesë turneve Grand Slam), këto ditë ka prezantuar linjën e saj të parë të mobilieve dhe detajeve për shtëpi Në bashkëp

3 aksesorët që ju bëjnë t’i shijoni pushimet këtë verë

Shprehja e njohur “shtëpi e ëmbla shtëpi” ka me vete atë ndjenjën e komfortit që e kërkojmë kudo, edhe kur shkojmë me pushime gjatë verës. Detajet janë ato që bëjnë diferencën, nda

Nis ndërtimi i eko-qytetit me 42,000 shtëpi

Singapori po ndërton eko-qytetin Tengah që përfshinë 42,000 shtëpi të reja në pesë zona banuese. Ky do të jetë vendbanimi i 24-të i ndërtuar nga qeveria e Singaporit që nga Lufta e Dytë

Shtëpizat më të bukura miniaturale në vitin 2020: Kreative dhe të bukura

Është shumë mbresëlënëse të vështrohet deri ku shkojnë kreativiteti dhe zgjuarsia njerëzore – thuhet në përshkrimin e videos “Living Big In A Tiny House”, ka publikuar videon e shtë

Prezantohet projekti 500 miliard dollarësh

Princi i kurorës Mohamed bin Salman zbuloi projektin e tij të fundit për ndërtimin e një qyteti të ri të quajtur “më i avancuari në botë” në një projekt prej 500 miliard dollarësh. Ne

Pesë plane frymëzuese për banesa të vogla

Banesat bashkëkohore të dimensioneve të vogla janë bërë simbol i efikasitetit dhe i dizajnit të jashtëzakonshëm Nuk është për t’u habitur që apartamentet modeste për arkitektët dhe de

Info Tjera