Shtëpia ime http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/bathroom-trends-2020-1574797799.jpg

Trendet e dizajnit të tualetit për 2020Luksoze dhe moderne, tendenca për 2020 është kthimi i tualetit në një hapësirë relaksuese në të cilën mund të gjejmë kohë për veten tonë. 

Për të gjithë ata të cilët po mendojnë të mobilojnë apo arredojnë tualetin në 2020, trendet e këtij viti janë me të vërtet të mrekullueshme.

Hapësira të bollshme, hidrosanitare dhe mobilje moderne, të cilat njëkohësisht të japin ndjesinë e një ambjenti luksoz.

Ngjyrat e theksuara dhe dekori minimalist, janë disa prej karakteristikave që lidhen me arredimin e tualetit për vitin 2020. 

Të fundit

Maria Sharapova prezantoi në botë linjën e saj të parë të mobilieve

Rusja Maria Sharapova, dikur tenistja më e mirë në botë (fituese e pesë turneve Grand Slam), këto ditë ka prezantuar linjën e saj të parë të mobilieve dhe detajeve për shtëpi Në bashkëp

3 aksesorët që ju bëjnë t’i shijoni pushimet këtë verë

Shprehja e njohur “shtëpi e ëmbla shtëpi” ka me vete atë ndjenjën e komfortit që e kërkojmë kudo, edhe kur shkojmë me pushime gjatë verës. Detajet janë ato që bëjnë diferencën, nda

Nis ndërtimi i eko-qytetit me 42,000 shtëpi

Singapori po ndërton eko-qytetin Tengah që përfshinë 42,000 shtëpi të reja në pesë zona banuese. Ky do të jetë vendbanimi i 24-të i ndërtuar nga qeveria e Singaporit që nga Lufta e Dytë

Shtëpizat më të bukura miniaturale në vitin 2020: Kreative dhe të bukura

Është shumë mbresëlënëse të vështrohet deri ku shkojnë kreativiteti dhe zgjuarsia njerëzore – thuhet në përshkrimin e videos “Living Big In A Tiny House”, ka publikuar videon e shtë

Prezantohet projekti 500 miliard dollarësh

Princi i kurorës Mohamed bin Salman zbuloi projektin e tij të fundit për ndërtimin e një qyteti të ri të quajtur “më i avancuari në botë” në një projekt prej 500 miliard dollarësh. Ne

Pesë plane frymëzuese për banesa të vogla

Banesat bashkëkohore të dimensioneve të vogla janë bërë simbol i efikasitetit dhe i dizajnit të jashtëzakonshëm Nuk është për t’u habitur që apartamentet modeste për arkitektët dhe de

Info Tjera