Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/How-the-Full-Moon-in-Scorpio-May-7th-Will-Affect-Your-Zodiac-Sign.jpg

Tri shenjat e zodiakut që do të kenë një muaj të vështirëGjatë muajit mars, Dielli do të jetë në konstelacionin e Peshqve, që do të thotë se emocionet tona do të jenë më të forta.

Ne të gjithë do të jemi të ndjeshëm, veçanërisht më 10 Mars, kur Dielli do të bashkojë forcat me planetin Neptun.

Këto janë tri shenja e zodiakut që do të ndiejnë tensionin më të madh gjatë këtij muaji:

Demi: Do të zbuloni disa të vërteta personale
Do të ndjeni disa emocione të rënda.

Është më mirë të mos ikësh prej tyre, por t’i pranosh ato.

Lërini të vijnë e të shkojnë.

Ju keni nevojë për të shëruar plagët e vjetra.

Do të ndiheni më mirë kur së pari të pranoni dhe më pas të shprehni emocionet tuaja.

Luani: Ju pret një periudhë intensive
Ju do të bëheni të vetëdijshëm për gjërat që duhet të ndryshoni në jetën tuaj dhe veçanërisht zakonet tuaja jo shumë të mira.

Kjo është një periudhë e rimendimit të thellë.

Nuk do të jetë e lehtë për ju të vendosni, por ndryshimet janë të nevojshme për ju.

Bricjapi: Do të zgjidhni problemet që ju shqetësojnë prej kohësh
Është koha të merremi me disa tema të ndjeshme.

E vetmja mënyrë për të zgjidhur atë që ju shqetëson është të bëni një bisedë të hapur për gjithçka.

Probleme do të ketë edhe në familje, por do t’i zgjidhni me një komunikim të sinqertë.

Të fundit

Si të veproni kur fëmija shfaq varësi nga telefoni

Prindërit e dinë mirë ndjesinë kur fëmija është fiksuar keq pas telefonit celular gjatë gjithë kohës. Gati gjysma e adoleshentëve që janë 10 deri në 13-vjeç kanë një smartfon dhe ky n

Rëndësia e farave të zeza kundër sëmundjeve të mushkërive

Fara e zezë është përdorur prej shekujsh si një trajtim natyral kundër një sërë problemesh shëndetësore, përfshirë këtu bronkitin apo diarrenë. Disa nga vlerat e farave të zeza janë t

Katër shenjat e zodiakut që bëhen gjithnjë e më tërheqëse me kalimin e moshës

Me kalimin e moshës, ata mësojnë të theksojnë pikat e tyre të brendshme nga jashtë, dhe për shkak të kësaj bëhen gjithnjë e më të bukur me moshën. Më poshtë ua sjellim katër shenjat

Aktiviteti fizik mund të ngadalësoj plakjen e sistemit nervor

Aktiviteti fizik është një mjet i shkëlqyeshëm për të qëndruar i shëndetshëm dhe për ta përmirësuar atë. Ai ndihmon për të mbajtur disponimin të lartë dhe shpesh çon në krijimin e

Në këtë moshë gratë gjejnë dashurinë e vërtetë

Nëse ndiheni të pakënaqur sepse jeni mbi 25 vjeç dhe akoma nuk e keni gjetur njeriun e zemrës, qetësoheni!. Mos e merrni me vrap! Sipas shkencës, gratë e gjejnë dashurinë e vërtetë vetëm

Nëse doni lëkurë të shëndetshme, mos e bëni më këtë gabim në dush

Pas një dite të gjatë dhe stresuese, në mbrëmje të gjithë duan të çlodhen e qetësohen për disa minuta në një dush relaksues. Por ka diçka që e bën gjithmonë sa herë që bën dush dhe

Info Tjera