Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/How-the-Full-Moon-in-Scorpio-May-7th-Will-Affect-Your-Zodiac-Sign.jpg

Tri shenjat e zodiakut që do të kenë një muaj të vështirëGjatë muajit mars, Dielli do të jetë në konstelacionin e Peshqve, që do të thotë se emocionet tona do të jenë më të forta.

Ne të gjithë do të jemi të ndjeshëm, veçanërisht më 10 Mars, kur Dielli do të bashkojë forcat me planetin Neptun.

Këto janë tri shenja e zodiakut që do të ndiejnë tensionin më të madh gjatë këtij muaji:

Demi: Do të zbuloni disa të vërteta personale
Do të ndjeni disa emocione të rënda.

Është më mirë të mos ikësh prej tyre, por t’i pranosh ato.

Lërini të vijnë e të shkojnë.

Ju keni nevojë për të shëruar plagët e vjetra.

Do të ndiheni më mirë kur së pari të pranoni dhe më pas të shprehni emocionet tuaja.

Luani: Ju pret një periudhë intensive
Ju do të bëheni të vetëdijshëm për gjërat që duhet të ndryshoni në jetën tuaj dhe veçanërisht zakonet tuaja jo shumë të mira.

Kjo është një periudhë e rimendimit të thellë.

Nuk do të jetë e lehtë për ju të vendosni, por ndryshimet janë të nevojshme për ju.

Bricjapi: Do të zgjidhni problemet që ju shqetësojnë prej kohësh
Është koha të merremi me disa tema të ndjeshme.

E vetmja mënyrë për të zgjidhur atë që ju shqetëson është të bëni një bisedë të hapur për gjithçka.

Probleme do të ketë edhe në familje, por do t’i zgjidhni me një komunikim të sinqertë.

Të fundit

Njihuni me fshatin ku të gjithë jetojnë në të njëjtin vend

Të jetosh në fshat, larg zhurmës së qytetit, ka avantazhet dhe disavantazhet e veta. Kur jeton në fshat, i njeh të gjithë familjet dhe banorët, pasi shtëpitë janë shumë pranë njëra-tjetr

Triko me zinxhir, trendi më i ri i veshjeve të dimrit

Një nga veshjet më të rehatshme të dimrit janë trikot por tendencë e këtij viti janë ato me zinxhir. Janë mënyra më e bukur, komode dhe me stil në jetën e përditshme prandaj jo rastësis

Pija që lufton pagjumësinë

Kjo bimë mjekësore është e pasur me vitamina A, B, D, E dhe K, hekur, kalcium, kalium, zink, magnez. Gjithashtu ndihmon në problemet me traktin urinar, sëmundjet e mushkërive dhe lodhjen kronik

Ushtroheni por nuk shihni rezultate? 5 gabimet që po bëni

Këto janë gabimet më të zakonshme të të ngrënit që mund të bëjnë ata që ushtrohen. Marrja e tepërt ose e pamjaftueshme e proteinave Në rastin e parë, proteina shtesë ka shumë mundësi

Destinacionet për tu vizituar këtë vjeshtë

Në asgjë do të vijmë të biem, dhe shumica dërrmuese e njerëzve do të kenë shijuar tashmë pushimet e tyre. Nëse jeni një nga ata që kurseni një pjesë të pushimeve të tyre, ose të gjit

Qofte me perime dhe xaxiki

Për qoftet 2 kunguj mesatare 1 karrote 2 presh mesatarë 1 copë djath 2 vezë Majdanoz 4- 5 lugë galetë Kripë Per xaxiki 1/2 kastravec 1 lugë gjelle uthull e bardhë 200 gr kos grek ose salcë k

Info Tjera