Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/01/astro-9.jpg

Zbuloni se çka thonë yjet për sotDashi
Sikur çdo ditë të ishte si sot, jeta do të ishte parajsë.

Kjo është potencialisht një kohë e mrekullueshme për ju.

Ju mund të gjeni përgjigjet për problemet që ju shqetësojnë për disa javë. Mbani sytë dhe veshët hapur në të gjitha bisedat.

Demi
Sot mund të tundoheni të jeni pak më pak sharmantë dhe joshës me njerëzit përreth jush.

Disa madje mund të thonë që ju nuk po tregoheni vetvetja.

Injorojini ato. Pak vetëkënaqësi kurrë nuk lëndon askënd.

Binjaket
Ka ditë kur pak përulësi mund të jetë e mirë për ju dhe kjo mund të jetë një nga ato ditë.

Gjërat që janë të rëndësishme për ju sot janë koncepte shumë më të thella të njerëzimit dhe dhembshurisë. Në aspektin ekonomik gjërat do jenë stabël.

Gaforrja
Vullneti juaj i zjarrtë mund t’ju ndihmojë të lëvizni male, por ju tashmë e dini atë.

Kur kombinohet me optimizmin tuaj legjendar, është një mjet i fuqishëm pa të cilin thjesht nuk mund të bëni.

Sot do të korrni shpërblimet për punën tuaj të palodhur.

Luani
Dita e sotme mund të dekurajojë edhe pasionet më të zjarrta.

Edhe nëse disa njerëz thonë se jeni pak i ftohtë, dijeni se nën të gjithë atë akull digjet një vullkan i vërtetë.

Sot mund të gjendeni edhe një herë në një distancë nga ndjenjat tuaja.

Virgjeresha
Ju duhet të përpiqeni të jeni tolerantë ndaj pozicioneve shoqërore dhe politike të njerëzve të tjerë.

Ju mund të duhet të merreni me njerëz të caktuar, planet personale të të cilëve rrezikohen nga ngjarje përtej kontrollit të tyre. Mos i gjykoni ata.

Peshorja
Kjo është një ditë për dyshime dhe për të bërë pyetje të vështira.

Nëse ju pëlqen të meditoni, mendoni të kaloni pak më shumë kohë me këtë sot.

Ju mund të mësoni shumë për veten tuaj. Do të shihni të gjithë gamën e emocioneve njerëzore tek njerëzit e tjerë.

Akrepi
Mund të duket se keni akumuluar shumë tension të tepërt nervor dhe stres.

Fatkeqësisht, nuk do të jeni në gjendje të mbështeteni tek njerëzit përreth jush për ta bërë atë më mirë.

Ajo që partneri juaj dëshiron dhe ajo që ju dëshironi mund të mos përkojnë.

Shigjetari
Sot mund të ndjeni tension fizik dhe emocional. A po merrni kohë të kujdeseni për trupin tuaj?

A ju ka bërë dikush shumë presion kohët e fundit? A jeni një person i kënaqur emocionalisht?

Mënyra se si ndiheni fizikisht është një tregues i mirë i gjendjes suaj mendore.

Bricjapi
Njerëzit duan të jenë me ju sepse keni një bukuri kaq natyrore.

Por sot mund të mos ndiheni veçanërisht simpatik ose të pëlqeni të flisni me askënd.

Ju mund të keni një sekret brenda që bërtet për të dalë.

Ujori
Partneri juaj mund të jetë gjithçka për ju sot. A keni humor për të dëgjuar?

A jeni i interesuar për ndonjë dashuri?

Mos u ndjeni sikur nuk jeni në lartësinë e kërkesave që partneri juaj mund t’ju bëjë. Ju nuk keni nevojë të shqetësoheni për këtë.

Peshqit
Ju pëlqejnë situatat që ju bëjnë të ndiheni të gjallë.

Sot jeta juaj e dashurisë mund t’ju japë pikërisht atë lloj ndjenje aventureske.

Sa i përket aspektit profesional, do të merrni informacione shumë pozitive që do ju vlejnë.

Të fundit

Horoskopi për ditën e sotme, 15 tetor 2021

Dashi Ju jeni të prirur të ndiheni mjaft të tensionuar sot dhe ta fajësoni atë për mërzinë dhe pakënaqësinë me jetën tuaj të tanishme. Ju mund të kaloni një pjesë të madhe të mëngje

Zbuloni çfarë tregon forma e trupit për shëndetin e zemrës

Një studim i publikuar së fundmi në Revistën Evropiane për zemrën, thotë se forma e trupit e njeriut është sinjalizuesi më i mirë i sëmundjeve të zemrës. Në krahasim me indeksin e masë

Qumështi apo kosi, cili është më i mirë për mëngjes?

Produktet e bulmetit janë një pjesë e rëndësishme e çdo regjimi të shëndetshëm ushqimor. Megjithatë, në disa aspekte, përzgjedhja e llojit të duhur të produkteve të bulmetit bën një n

Të çmendur apo të qetë, çfarë shoferi jeni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Jeni të qetë, të nxituar apo të kujdesshëm kur i jepni makinës? Gjithçka varet nga shenja juaj e horoskopit. Dashi: Të nxituar. Për ju makina nuk është vetëm një mjet transporti, por edhe

Balsami i mrekullueshëm për shëndetin dhe gjithë organizmin

Vetitë kuruese të lules së basanit, një bimë barishtore që në gjendje natyrale rritet kudo, janë të njohura në mbarë botën. Përdorimi i gjerë i kësaj bime në mjekësinë popullore apo

Mjekët e konsiderojnë minierë të vërtetë vlerash ushqyese

Shpeshherë janë quajtur edhe “Pema e paqes” për shkak të mbijetesës së bombës në Nagasaki, Molla e Lindjes, Pema e 7 Virtyteve apo Ushqimi i Perëndive etj, me pak fjalë hurma është fru

Info Tjera