Film http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/THE-VIEW-1143109.jpg

Rikthehen “Murgeshat gazmore”Whoopi Goldberg ka lënë të kuptohet se mund të ketë një film të tretë të “Murgeshave gazmore”.

Aktorja 64-vjeçare tha në emisionin “The Late Late Show” se do të interpretonte sërish me shumë dëshirë rolin e motrës Mary Clarence në sagën e famshme.

Filmi “Murgeshat gazmore” pati shumë sukses në vitin 1992, duke grumbulluar 230 milionë dollarë në “box office” dhe Goldberg tha se po punohet për të gjetur mënyrën e rijetësimit të projektit.

“Për një kohë të gjatë, ata që drejtojnë nuk donin një film të tretë, pasi thonin se nuk ka më interes. Por, kohët e fundit kanë ndryshuar mendim. Është një film shumë komik, ku ka këndim të keq, këndim të mirë, murgesha… Asnjeri nuk mërzitet duke e parë”, u shpreh aktorja e famshme.

Të fundit

‘EXIL’ i Visar Morinës, filmi kandidat i Kosovës për Oscars 2021

Pas ‘Babai’-t në 2016, ‘Exil’-i do të jetë filmi i dytë lartëvlerësuar i Visar Morinës që Kosova propozon për OSCARS. Në gusht ‘Exil’-i fitoi çmimin kryesor të Festivalit të S

Nëntë filmat që vlejnë t’i shihni gjatë tetorit 2020

Kritiku i filmit, Nicholas Barber, ka përgatitur listën e radhës, këtë herë për nëntë filmat që ia vlejnë t’i shihni gjatë tetorit të këtij viti. Listën e tij Telegrafi e transmeton s

Fituesit e çmimeve “Emmy”

Në kushte të reja duke iu përshtatur pandemisë së vazhdueshme të koronavirusit, të dielën mbrëma u mbajt edicioni më i ri i ceremonisë së ndarjes së shpërblimeve “Emmy”, të cilat i

Kinematografia në zi

Ndahet nga jeta aktori i njohur amerikan. Chadwick Boseman humbi jetën në moshën 43 vjeçare pasi prej kohësh vuante nga kanceri. Boseman njihet nga të gjithë për rolin e tij në filmin Marvel

Aktorët e famshëm bëhen bashkë për filmin më të ri

Një katërshe fantastike Robert De Niro, Al Pacino, Adam Driver dhe Jared Leto shumë shpejt do të interpretojnë në filmin e quajtur “Gucci”. Drama që do të vijë në regjinë e Ridley Scott

Zbulohet data e transmetimit të serisë për familjen mbretëror (Video)

Janë bërë publike pamjet e para të sezonit të katërt të serisë së famshme të prodhuar nga Netflix dhe që për temë ka familjen mbretërore britanike. Në këtë seri rolin e Margaret Thatc

Info Tjera