Lajme http://mediapress.al/wp-content/uploads/2018/03/pexels-photo-313707.jpeg

Tragji-komedi! Shkon për të bërë celebrimin por gruaja ishte e martuar me tjetër (Video)

Publikuar: 10/03/2018

 

Një denoncim i pazakontë është bërë nga një i ri në “Stop”.

Ai ka rrëfyer se si ra në dashuri me një vajzë dhe gjërat shkuan deri në martesë.

Shtetasi Suad Morina rrëfen se pasi ra në dashuri, kreu fejesën dhe gjerat shkuan në martesë, ai zbulon në gjendjen civile se gruaja që ai pretendonte të merrte ishte e martuar me një person tjetër.