MP Muzikë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/06/images-1.jpg

Ronan Keating & Carola – No Matter WhatTë fundit

Tayna, Kida, Mozzik Ledri, Capital T etj. Kush është duke dominuar deri më tani? Voto!

Ne jemi në gjysmën e rrugës deri në fund të vitin 2020 dhe ndërsa viti është ndjerë i rëndë për shkak të pandemisë globale, këngëtarët nuk janë ndalur së punuari për të sjellë n

Info Tjera