Të fundit

Për pak ditë, kënga e botërorit arrin në 5 milionë

27/05/2018

Kënga e botërorit, e kënduar nga këngëtarja me origjinë shqiptare Era Istrefi në bashkëpunim me Nicky Jam dhe Will Smith vetëm në pak kohë ka arritur rekode klikueshmërie në YouTube. Bren

Dua Lipa për BBC: Stadiumi i Ligës së Kampionëve është ‘i tmerrshëm’

26/05/2018

Çfarë viti ka qenë ky për Dua Lipën? Kështu e ka nisur artikullin për këngëtaren me origjinën shqiptare BBC. Dy Brit Awards, një bashkëpunim me Calvin Harris dhe tani po performon në nat

Dafina ju përshëndet nga vaska

26/05/2018

Dafina Zeqiri është një nga emrat më të dashur për publikun shqiptar. Ajo tash e një kohë jeton dhe vepron në Amerikë, ku po zhvillon karrierën e saj muzikore. Dafina përpiqet që gjithmon

Modelja 32 vjeçare rikthehet me linjat super seksi (Foto)

26/05/2018

Ajo lindi djalin e saj të parë Johnny me burrin Peter Crouch në fillim të vitit. Dhe vetëm katër muaj më vonë Abbey Clancy ka rikuperuar trupin e saj në një femër super seksi. Modelja, 32 v

Dy këngëtarët e njohur gati të godasin me hit

25/05/2018

Muaj më parë u raportua që Ardian Bujupi dhe Xhensila po sjellin këngë të re. E, tani si duket është bërë gati gjithçka. Mësohet se videoklipi është xhiruar në Tiranë dhe ka pamje

Bebe Rexha në stilin e një ‘vrastare’ (Foto)

25/05/2018

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të suksesshme në industrinë botërore muzikore. Këngëtarja me prejardhje shqiptare krahas suksesve të saj, është më se aktiv

Info Tjera