Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/05/Jennifer-Lopez-vax-live-2021-billboard-1548-1620048859-768x433-1.jpg

J.Lo i tregon hiretDiva e muzikës Jennifer Lopez performoi të dielën në koncertin “Vax Live” në Los Anxhelos, i cili synonte t’i bënte njerëzit të vetëdijshëm se sa e rëndësishme është të vaksinohen.

Para se të vinte në skenë një spektakël të veshur për sytë dhe veshët, Jennifer u shfaq në tapetin e kuq në një dekolte deri në kërthizë që nuk e kishim parë prej kohësh.

Duke vepruar kështu, ajo dëshmoi edhe një herë se padyshim që i pëlqeu që prishi fejesën me Alex Rodriguez pasi duket më mirë se kurrë.

Akoma, me kalimin e viteve, Jennifer është bërë një mbretëreshë e vërtetë e dekoltesë së thellë që zgjodhi për qilima të kuq dhe shfaqje, dhe shikoni disa nga publikimet e saj më goditëse në galerinë tonë.

Gjithçka filloi me veshjen legjendare, të gjelbër Versace në Grammy Awards, por kishte më shumë material, apo jo.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera