Mbrapa

Nicole kujdes fustanin!

Publikuar: 02.12.2017

Ka qenë gjithmonë mahnitëse në tapetin e kuq, po duket se për pak na tregoi diçka më shumë në një mbrëmje të Luis Vuitton dhe Nicolas Ghesquiere në Nju Jork.

Duke “luftuar” me erën e fortë 50-vjeçarja australiane u detyrua të mbante fustanin me duar pasi rrezikonte të tregonte më shumë se këmbët.

E pakënaqur nga ajo që ndodhi, Nicole e kalon me të qeshur, para se të rregullonte posturën e saj. 

/MediaPress