Mbrapa

E bija e Michael Jackson vazhdon të jetë rrebele (Foto)

Publikuar: 03.12.2017

Vajza e Michael Jackson, Paris, javën e kaluar ndodhej për vizitë në kryeqytetin e Francës, me të njëjtin emër.

19 vjeçarja u pa duke bërë sjellje mjaft të çuditshme, teska u ul në trotuar dhe u ngjit nëpër shtyllat e dritave në rrugë.

Në disa momente, ajo e shfrytëzoi edhe rastin për ta ndezur një cigare, e pastaj edhe për të bërë selfie.

 

/MediaPress