Mbrapa

Samanta mahnit në fotografitë e fundit (Foto)

Publikuar: 04.12.2017

Këngëtarja Samanta Karavella është ndër artistet më simpatike të estradës.

Çdo këngë që ajo sjell, pritet mirë nga publiku andaj llogaritë numër të madh fansash të muzikës që bën.

Në llogarinë e saj në Instagram, Samanta ka publikuar disa fotografi të reja në të cilat vjen shumë atraktive dhe mori shumë pëlqime dhe komente pozitive nga ndjekësit

Kujtojmë që projekti i fundit i këngëtares është “Humbur”, këngë me të cilën ajo garon në festivalin “Kënga Magjike 2017”.

Këngëtarja shihet si favorite në këtë festival, finalja e të cilit mbahet më 9 dhjetor (e shtunë).

 

/MediaPress