Mbrapa

Pamela Anderson provokon me foto të 'nxehta' (Foto)

Publikuar: 06.12.2017

Ajo e goditi famën në vitet e tetëdhjeta si C.J. Parker në shfaqjen e Bayëatch.

Pamela Anderson me sa duket vazhdon të përmirësohet me moshën pasi lëshoj një seri të footgrafive për koleksionin e saj të ri Coco de Mer.

Aktorja amerikane pozoj me një mori të brendshme joshëse, duke provokuar me flokët dhe duartë e saj.

 

/MediaPress