Mbrapa

Emina Cunmulaj ‘çudit’ me fotografi artistike (Foto)

Publikuar: 06.12.2017

Emina Cunmulaj pas lajmit se është shtatzënë duket se aktivitetet e saj i ka zhvilluar krejtësisht normalisht.

Ajo së fundi është parë teksa po vizitonte një ekspozitë me istalacione në qytetin e Majamit.

Ajo është paraqitur po ashtu me fotografi artistike ku shfaqet shumë e veçantë dhe e bukur.

Ndryshe Emina po vazhdon që të jetë një modele e kërkuara por ajo përsëri i qëndron shumë e përkushtuar familjes dhe vajzës së saj Ellas.

 

/MediaPress