Mbrapa

“Mbretëreshë” me bikini (Foto)

Publikuar: 07.12.2017

Gëzon linja perfekte dhe nuk heziton asnjëherë t’i ekspozojë ato.
Fjala është për Kiki Morris, 30 vjeçaren, e cila njihet si mbretëresha e bikinive në rrjetet sociale.
Kiki ka postuar një video të shkurtër së fundmi në “Instagram” me bikini, ku e justifikon plotësisht “titullin” që i kanë vendosur.

 

/MediaPress