Mbrapa

Aktorja turke që po i çmend meshkujt (Foto)

Publikuar: 09.01.2018

Ajo cilësohet si një ndër femrat më e bukura edhe me të komentuara në media, bëhet fjalë për Melisa Pamuk, e cila u bë e njohur si Ajshes në serialin turk “Kurti dhe Sura”, ose si Asu te “Dashuri e Pafundme” dhe që është njëra ndër aktoret më të pëlqyera për publikun shqiptar.

Pamuk, para disa vitesh është shpallur edhe Miss Turqia, ku ajo ma linjat trupore tejet seksi ka bërë, që të gjithë të kenë vëmendjen e saj.

Ajo në çdo paraqitje po mahnitë me linjat trupore, ku bën që të gjithë të pëlqejnë dhe komentohet shumë në çdo paraqitje që bën. Më poshtë shikoni disa fotografi.

 

/MediaPress