Mbrapa

Irina “ngroh” plazhin (Foto)

Publikuar: 09.01.2018

Dhjetë muaj më parë solli në jetë vajzën e saj Lea dhe që prej asaj kohe thotë se ka punuar vazhdimisht për t’u rikthyer në formën e saj më të mirë.

Muajt kalojnë dhe Irina Shayk duket se ja ka arritur qëllimit.

Modelja e famshme ruse dhe e dashura e aktorit Bradley Cooper u është rikthyer vendeve të nxehta për të sjellë disa shkrepje po aq të nxehta.

31-vjeçarja njohu ndjekësit e saj në Instagram me një seri fotosh nga një zonë tropikale, por pa e përcaktuar atë se ku ishte.


 

/MediaPress