Mbrapa

Ndarja nga Di Caprio vetëm e zbukuroi

Publikuar: 10.01.2018

Roxy Horner është një nga biondet ish-të dashura të Leonardo DiCaprio.

Edhe pse gjithçka e ka mbyllur me aktorin prej më shumë se një viti, Roxy Horner duket se nuk e ka vuajtur asnjëherë këtë fakt.

Ajo është duke ndjekur karrierën e saj si modele dhe së fundmi është shfaqur e magjishme në fushatën e re të të brendshmeve të Honey Birdette.

 

/MediaPress