Mbrapa

Jennifer Lopez, më e “nxehtë” se kurrë (Video)

Publikuar: 10.01.2018

Jennifer Lopez ka bashkëpunuar sërish me stilistin legjendar të këpucëve Giuseppe Zanotti pas linjës së suksesshme të vitit të kaluar.

48-vjeçarja u zhvesh për promovimin e koleksionit të ri, duke treguar se mosha është thjesht një numër për të.

Në një video të shpërndarë në Instagram, bukuroshja shihet me disa kostume banje dhe me këpucë seksi.

/MediaPress