Mbrapa

Shkurte Gashi beqare? Kjo është e vërteta (Video)

Publikuar: 13.01.2018

Jeta private e Shkurte Gashit është vazhdimisht në fokus të mediave.

Ndonëse vetë nuk jep pothuajse asnjë detaj nga kjo pjesë, mediat vazhdimisht ‘gërmojnë’ në tentim për të gjetur diçka të re.

E së fundmi, u raportua se Shkurta është sërish beqare dhe i ka dhënë fund një lidhjeje të shumëpërfolur.

Por, cila është e vërteta?

/MediaPress