Mbrapa

"Muaji i përrallës" i Angela Martinit (Foto)

Publikuar: 13.01.2018

Modelja seksi Angela Martini është duke vijuar muajin e saj të mjaltit.

Më në formë dhe e lumtur se kurrë ajo publikon shpesh në rrjete sociale momente nga udhëtimi i saj me Dragosin.

Në videon më të fundit të publikuar prej saj në Instastories, Angela shfaqet më në formë se kurrë, ndërkohë që shijon peisazhin.

 

/MediaPress