Mbrapa

Një boksiere joshëse si Eni Koçi  (Foto)

Publikuar: 17.01.2018

Eni Koçi edhe një herë ka treguar anën e saj atraktive dhe të rrezikshme. 

Bukuroshja në një kampanjë është shfaqur mjaft joshëse teksa në ring shfaqet e djersitur dhe me doreza boksi.

Eni duket si boksiere mjaft e rrezikdhme, por edhe mjaft seksi.

 

/MediaPress