Mbrapa

Dafina pjesë e videoklipit të French Montanës (Video)

Publikuar: 18.01.2018

Këngëtari French Montana ka publikuar këngën e tij me të re ‘Famous’.

Ky projekt muzikor u finalizua me klip që u xhirua në Marok dhe pjesë e tij ishte edhe këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri.


 

/MediaPress