Mbrapa

Baby G shfaqet atraktive në fustan gjysmë transparent (Foto)

Publikuar: 19.01.2018

Këngëtarja e njohur shqiptare, Baby G, gjithnjë shfaqet atraktive.

Bukuroshja është shfaqur së fundmi në disa foto në Instagram në formë mjaft të mirë.

Me flokë të kapura dhe fustan gjysmë transparent, ajo tregon anën e bukur dhe linjat seksi trupore.

Këngëtarja konsiderohet si një prej femrave më seksi të estradës.

 

/MediaPress