Mbrapa

Fansja këndon për Ibrahim Tatlises, ai emocionohet dhe fillon të qajë  (Video)

Publikuar: 19.01.2018

Ibrahim Tatlises është një ndër këngëtarët më të famshëm të shtetit turk në rrafshin ndërkombëtar.

Këngëtari po vazhdon të jetë temë e mediave rozë turke, ku së fundi u raportua se i kishte propozuar martesë për herë të tretë ish-bashkëshortes së tij.

Por së fundmi, 66-vjeçari është befasuar nga një fanse e flakët e tij, e cila e bëri edhe të qaj, Ibon.

Zenfira Ibrahimova, 34-vjeçare që këndon si Ibrahim Tatlises, ka bërë që të emocionohet shumë legjenda e muzikës turke.

“Unë jam këtu për t’ju bërë të lumtur”, me këtë rast kishte thënë bukuroshja nga Azerbajxhani.

Këngëtari ka filluar të rimarrë veten pasi që vite më parë kishte marr një plumb në kokë.

 

/MediaPress