Mbrapa

Dua Lipa super seksi në fotosesionin e ri (Foto)

Publikuar: 10.02.2018

Dua Lipa është shfaqur shumë e bukur dhe me shumë stil, në sesionin fotografik të realizuar.

Në këto imazhe ajo shihet e veshur bukur dhe kombinuar me shumë shije.

 

/MediaPress