Mbrapa

Elvana Gjata publikon këngët e koncertit (Video)

Publikuar: 11.02.2018

Pas dokumentarit i cili u publikuar mbrëmë, Elvana Gjata e ka dëshmuar edhe njëherë se është një artiste e kompletuar.

Komnetet pozitive nuk kanë munguar edhe përkrahja e familjarëve, kolegëve e fansave është e pashmangshme.

Ata me padurim kanë pritur dhe publikimin në Yotube të tri këngëve të saj pjesë e albumit të fundit ‘3’ numër ky që këngëtaren e lidhë me shumë gjëra fati.

/MediaPress