Mbrapa

'Trendafil', bashkëpunimi mes Dhurata Dora dhe Flori Mumajesi (Video)

Publikuar: 11.02.2018

Dhurata Dora dhe Flori Mumajesi sapo kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të shumëpritur "Trendafil".

Ashtu siç pritej kënga është ritmike, por një lloj i ri rryme për këngëtaren të cilën jemi mësuar t'a shohim në R&B, ndersa 'Trendafil' ka pak ritme latine brenda.

Megjithatë kjo këngë duket se do të jetë një hit i padiskutueshëm i dy këngëtarëve të suksesshëm.

/MediaPress