Mbrapa

Motrat Hadid pushtojnë New York-un (Foto)

Publikuar: 12.02.2018

Dy motrat më të suksesshme në botën e modës, Bella dhe Gigi Hadid, çdo ditë dhe më shumë po pushtojnë pasarelat botërore.

Të dielën dy bukuroshet u prezantuan në javën e modës në New York, si imazhe të koleksionit dimër 2018.

Dy supermodelet u shfaqën të mahnitshme në pasarelë, duke ekspozuar kështu veshjet e stilistëve më të njohur në botë.

Kështu Bella Hadid, u shfaq me një fustan gri të gjatë të kombinuar bukur edhe me aksesorët, një palë vathë dhe flokët e kapura pas.

Ndërsa Gigi u prezantua mjaft elegante, me një veshje në ngjjyrë të zezë, pantallona dhe kanatjere të cilat nxirrnin në pah format perfekte fizike.

Duket se dy supermodelet i kanë vënë qëllim vetes për të arritur majat e suksesit në botën e modelingut, qëllim i cili duket se deri më tani është realizuar me sukses.

 

/MediaPress