Mbrapa

Anxhela Peristeri çmend kalimtarët në rrugë

Publikuar: 13.02.2018

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të të dashura dhe më të komentuara për publikun shqiptar.

Ajo është gjithashtu mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan momente nga jeta e saj me fansat.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto e veshur me të zeza që është pëlqyer shumë.

Këngëtarja ka pozuar në rrugë e veshur me kostum të zi me xhaketë të zbërthyer duke vënë në pah reçipetat.

Komentet kanë qenë të shumta.

Ka pasur fansa që i kanë thënë këngëtares se nëse do të mbyllte një nga kopsat më lart do të ngjante më bukur.

Por nuk ka munguar sa reagimi i Angela Persiterit që iu është përgjigjur: "S'ka kopsa më lart. Gjithsesi mua më pëlqen dhe nuk është aspak vulgare për foto."

/MediaPress