Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/640-0-5e2239bc6878f.jpg

Bashkëshortja e Lorikut i bën atij dedikim të veçantë për ditëlindjeKapiteni legjendar i kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana, ditën e sotme feston ditëlindjen e 37-të.

Në këtë ditë të rëndësishme, ai pranoi urime të shumta nga miqtë, kolegët e po ashtu edhe nga admiruesit e tij të shumtë që numëron jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe më gjerë.
Megjithatë, një urim i veçantë nuk mungoi as nga bashkëshorja e tij, Monica, me të cilën është i martuar prej vitesh.

Ajo ka zgjedhur për postim një fotografi të ish-futbollistit, teksa thotë fjalët më të mira për të duke përshkruar karakterin dhe dashurinë që u ka afruar ndër vite.
“I bukur saqë të ndal frymën, i sinqertë akoma si shumë pak njerëz, i durueshëm me njerëzit që i do. Familja jote të do, urime ditëlindja jeta ime”, kanë qenë fjalët e saj.

Çifti tashmë gëzojnë një jetë të lumtur së bashku dhe janë prindër të dy fëmijëve: një djali dhe një vajze.

Ndërkohë, Loriku dhe bukuroshja italiane e kurorëzuan me martesë lidhjen e tyre në vitin 2014.

Të fundit

Ja ku po e kalon Fjolla Morina arrestin shtëpiak

Fjolla Morina është banorja me e re e Kukësit, pas masës “arrest shtëpie” që iu dha nga Gjykata pasi u arrestua me dy pistoleta me vetë gjatë kohës që po hynte në territorin shqiptar. M

Irkenc Hyka publikon këngën, befason Zaimina

Irkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A kishe zemër”. Fillimisht u mendua se kënga do të jetë në bashkëpunim me këngëtare, Zaimina Vasjari me të cilën shihen në fot

Capital T jep lajmin e mirë për fansat

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Capital T ka dhënë të tjera detaje në lidhje me albumin “Skulpturë”. Ai ka zbuluar se pjesa e dytë e këtij albumi do të publikohet më datën

Zhvishet bukuroshja

Selena Gomez ka shfaqur trupin e saj me rroba banjo pas transplantimin të veshkave, duke postuar kështu një foto në Instagram këtë të enjte. Ylli i muzikës iu nënshtrua një operacioni duke m

Klaudia Pepa në vaskë

Qysh nga largimi në Itali për të vijuar karrierën si balerinë, Klaudia Pepa duket mjaft e kënaqur me jetën që po bën. Këto ditë ajo po pushon në një hotel luksoz në Vermiglio të Italis

Superbomba e Instagramit

Sonia Isaza është një modele fitnesi, bodybuilder dhe një personazh i famshëm i mediave sociale e cila është e njohur për fizikun e saj tërheqës. Me origjinë nga qyteti i Pereira, Kolumbia.

Info Tjera