Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/Annotation-2020-07-31-191908.jpg

Një nënë e përkushtuar si GeorginaGeorgina Rodriguez është padyshim një ndër personazhet më të komentuar. Bukuroshja argjentinase u bën e njohur pas lidhjes së saj me futbollistin e famshëm, Cristiano Ronaldo. 26-vjeçarja është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan foto mjaft provokative.

Por, gjithashtu bukuroshja i kushton një rëndësi të veçantë edhe familjes së saj. Së fundmi, ajo po shijon pushimet së bashku me Cristianon dhe fëmijët, ku nuk ka nguruar të ndajë fotografi me ndjekësit edhe në rrjete sociale.

Nga fotot e postuara duket qartë vëmendja e madhe që Georgina iu kushton vogelushëve, me të cilët kalon pjesën më të madhe të ditës, momente të cilat nuk nguron t’i ndajë me 19 milionë ndjekësit e saj në Instagram. 

Të fundit

Paris Hilton vishet nga stilisti nga Kosova

Paris Hilton parakaloi në eventin e madh “American Music Awards”, me një fustan të argjend, që la përshtypje të mira. Por, fustanin Hilton ia besoi dizajnerit shqiptar, Valdrin Sahiti. Një

Dua Lipa me performancë ‘jashtë toke’ në AMA, rrëmben edhe çmim

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa e ka interpretuar në mënyrë të jashtëzakonshme këngën “Levitating” në ceremoninë e ‘American Music Awards 2020’ që u zhvi

Femra që nuk di të plaket

Edhe pse ka një vit që i ka kaluar gjysmëshekulli jetë, Jennifer Lopez, jo vetëm që duket si shumë vite më e re, por edhe ndihet e tillë. JLO ka realizuar një set fotografik për “Wall Str

Këngëtarja shqiptare në mbështetje të yjeve të reja

Bebe Rexha ka treguar gjithnjë se është shumë krenare për origjinën e saj, duke mos e fshehur faktin se është shqiptare. Madje, shpesh ndan me ndjekësit gatime tradicionale shqiptare, zakone,

Bebe Rexha publikon pamje nga provat për “AMA 2020”

Prej disa muajsh është bërë e ditur se “American Music Awards 2020” do mbahet më 22 nëntor, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net. Është Dua Lipa e vetmja shqiptare e nominuar n

Publikuan këngën e re bashkë, Dua Lipa dhe Miley Cyrus akuzohen për kopjim të videoklipit

Banda e pop-it “Dream Wife” ka akuzuar Miley Cyrus dhe Dua Lipën për kopjim të videoklipit të tyre. Dua dhe Miley kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor “Prisoner”, videoklipi i

Info Tjera