Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/640-0-5f257cc3790a6.jpg

Cristiano Ronaldo i bën vetes dhuratë në vlerë prej 10 milionë euroCristiano Ronaldo është padyshim një nga futbollistët më të paguar, por jo vetëm prej futbollit, por edhe marketingut dhe bizneseve që ka.

Së fundmi futbollisti ka menduar të blejë një tjetër makinë që i shtohet koleksionit të tij.

Portugezi ka publikuar në rrjete sociale foton ku shihet ulur krah makinës së re luksoze, me vlerë që thuhet se arrin deri në 10 milionë euro dhe njëkohësisht është dhe makina më e shpejtë në botë.

“Ti e zgjedh pamjen”, shkruan Ronaldo krah postimit që ka marrë miliona pëlqime.

Të fundit

Dua bëhet udhëheqëse e njërit nga talk-showt më të njohur amerikan (Video)

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa pas suksesve të njëpasnjëshme në fushën e muzikës, do ta provoj veten edhe si udhëheqëse shou në njërin nga emisionet më të shikuara “Jimmy Kimmel Live”

Demi Rose ‘dyfishon’ temperaturat (Foto)

Ajo ka qenë në mesin e yjeve që janë larguar në Ibiza, pas lehtësimit të masave të qeverisë së Britanisë së Madhe për kufizimet ndaj Covid. Dhe Demi Rose tregoj se si po e shfrytëzon koh

Dua Lipa për bashkëpunimin me Madonnën: Ende më duket i pabesueshëm

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, shpreh entuziazëm për bashkëpunimin me këngëtaret botërore Madonnën dhe Missy Elliot. Lipa ka konfirmuar kohët e fundit se do të nxjerrë projektin e ri me d

Modelja e njohur i heq të gjitha për një foto

Ana Cheri ka ‘goditur’ keq me një postim në Instagram. E veshur vetëm me bikini tanga në pjesën e poshtme ajo ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të shumtë në këtë rrjet social. Ajo ë

Rita Ora vjen me një pozë tjetër me bikini

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, po vazhdon të sjellë imazhe atraktive në rrjetet sociale. Biondja, e cila numëron ndjekës të shumtë, gjatë ditës së sotme (e diel)

Gati hiti i ri

Dyshja e njohur Ylli Limani dhe Lumi B shumë shpejt pritet të vijnë me një projekt të ri. Ka qenë Ylli ai që ka paralajmëruar bashkëpunimin në urimin e ditëlindjes që ia bëri reperit Lumi

Info Tjera