Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/Perputhen-4.jpg

A është larguar Ledjana nga Përputhen?Raporti i saj me Mevlanin është krisur pasi ajo mungoi në episodin e djeshëm të programit.

Dhe, Ledjana Prenga ka bërë një postim në rrjete sociale e cila mori vëmendje.

Ajo sqaroi disa nga pyetjet për të cilat pyetet vazhdimisht si në studio po ashtu edhe nga publiku.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, ajo ka shkruar se nuk pranon puthje në publik për shkak se e ka një karakter të tillë por, jo që është kundra këtij veprimi.

Përveç tjerash ajo se çka ishte për tu komentuar, falënderimi ndaj Mevlanit që Ledjana e bëri i cili mund të aludojë për largimin e saj nga emisioni.

“I gjithë rrugëtimi im ka qenë me Mevlanin dhe e falënderoi për çdo emocion që më ka dhuruar”, ka shkruar ndër të tjera Ledjana.

Ndryshe, Mevlani është shprehur i mërzitur për mungesën e saj ditën e djeshme në studio po ashtu ai në një mënyrë tha se ka përfunduar gjithçka mes tij dhe Ledjanës.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera