Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/adelina-berisha.jpg

Adelina Berisha thekson linjat trupore në një fustan ngjyrë rozëKëngëtarja e njohur, Adelina Berisha, është mjaft e ndjekur nga një numër i madh fansash në rrjetet sociale. Ajo është shpesh aktive duke publikuar fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe fotografitë provokuese.

Së fundmi, Berisha publikoi për fansat e saj disa imazhe të reja mjaft tërheqëse, nga festa e ditëlindjes së mbesës së saj.

View this post on Instagram

Krofnet e tezes ?? Noela & Ledora ju dua

A post shared by Adelina Berisha D?? (@adelinnaberisha) on

Ajo dukej mjaft atraktive e veshur me një fustan ngjyrë rozë, i cili theksonte në masë të madhe linjat e saj trupore. Këngëtarja është teze e dy mbesave: Ledora dhe Noela, të cilat janë vajzat e motrës së saj Dafinës, e cila dikur ishte e njohur për publikun shqiptar si aktore, pasi luajti në disa seriale vendore.

View this post on Instagram

??

A post shared by Adelina Berisha D?? (@adelinnaberisha) on

Ndërkohë për sa i përket muzikës, Adelina Berisha është duke shijuar suksesin e projektit muzikor më të fundit të saj, “Tradhtare”, në bashkëpunim me Egzonin.

Në vazhdimësi, ajo është duke punuar edhe në disa projekte të tjera muzikore, që do t’i sjellë së shpejti për fansat.

Të fundit

Tifozja më e flaktë e Juventusit

Modelja seksi nga Çekia, Eva Padlock është bërë shumë e njohur në Itali për shkak se është një tifoze shumë e zjarrtë e Juventusit. Eva numëron më shumë se 1.7 milion ndjekës në Inst

Marina Vjollca shfaqet e mrekullueshme me fustanin e bardhë

Ajo është ndër prezantueset më me stil në estradën shqiptare, pasi edhe shfaqet në po të njëjtën mënyrë. Bëhet fjalë për bukuroshen bionde, Marina Vjollca, e cila në mënyrë të vazhd

Këngëtarja shqiptare përfaqëson sërish Qipron në Eurovision

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Eleni Foureira do të marrë pjesë në Eurovizion 2021, për herë të dytë. Pritet që ajo të përfaqësojë sërish Qipron në festivalin ndërkombët

Ngjan si një kukull “Barbie”

Trista Mikail, e lindur më 17 korrik 1997, është një modele amerikan. Ajo ka bashkëpunuar me marka të tilla si “138 Water”. Trista është paraqitur në revistën “CWEN”. Ajo lindi dhe u

Ja kush do përfaqësojë Shqipërinë në ‘Miss Universe’

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua eventi Miss Universe Albania & Kosova, ku u zgjodh edhe vajza që do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss Universe. Gara mes vajza që konkurronin për të përf

Dafina Zeqiri shkëlqen në imazhet me fustanin e kuq

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet për stilin e veçantë gjatë paraqitjeve skenike. Përpos kësaj, ajo është unike edhe në projektet muzikore, të cilat po thyejnë rekorde

Info Tjera