Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/12/adroladushi_108136726_232854587677007_8644315868988715609_n-750x375-1.jpg

Adrola Dushi flet për divorcin, thotë se është gjykuar nga të tjerëtAdrola Dushi është njëra ndër modelet më të përfolura në vend.

Së fundmi ajo ka bërë një bashkëbisedim me ndejkësit e saj ku disa prej përgjigjeve që modelja ka dhënë për ta kanë marrur më së shumti vëmendjen.

Njëra ndër këto ishte se: “Cila është dëshira më e madhe që e realizove për këtë vit?”

Përgjigja e modeles ishte kjo: Pas disa vitesh goxha të trazuara në jetën time dhe që shpesh jam ndjerë sikur kam humbur veten, më në fund kam arritur ta rishoh veten në pasqyrë me dashuri dhe respekt”.

Ndërkohë modelja ka treguar se periudha e divorcit nga bashkëshorti i saj ka qenë shumë e vështirë dhe shpesh është përballur edhe me gjykimin e të afërmve, të cilët e kishin të vështirë ta pranonin këtë fakt për vajzën e tyre.

Ndërkaq një pyetje që iu është bërë asaj me të bërit nënë në moshë të re, Adrola është shprehur: “Të jesh nënë është ndjesia më e bukur dhe më e pamposhtur në jetë. E vetmja gjë të cilën e quaj negative nga eksperienca ime është që nuk e kam shijuar kohën e plotë me Troin tim. Gjithsesi tani që ai është rritur dhe kupton më shumë ne jemi bërë shokë të mirë”.

Kujtojmë se Adrola ka rrëfyer më herët se Troi ka ardhur krejt papritur, ajo dhe ish-bashkëshorti nuk kishin planifikuar që të bëheshin prindër, por ajo asnjëherë nuk është penduar që është bërë nënë në një moshë shumë të re.

Të fundit

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Luana Vjollca thekson format seksi

Veshja e ngushtë ia vizaton pjesët e trupit Luanës. Luana Vjollca nuk harron t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo lëvizje që bën. Moderatorja dhe këngëtarja këto ditë po qëndron

Rihanna zbulon linjat seksi

Rihanna ka sjellë tashmë vajzën ‘perfekte’ të verës në një skenë në internet. Superylli 33 vjeqar modeloi veshjen e brendshme të re me dantella nga linja Fenty gjatë ditës së

Info Tjera